2733
2734
عنوان

ازدواج زود

554 بازدید | 40 پست

سلام اول اینکه شب تون بخیر دوم اینکه اصلا قصدم از تاپیک تاپیک جنجالی نیست لطفا فقط راهنمایی کنید همین 

خواهر شوهر من ۱۶ سالشه . چند وقته یه نفر رو میخواد ولی پدرشوهر مادر شوهرم مخالف هستن اونم امروز صبح قهر کرده چمدوناشو بسته و اومده خونه ی ما ماهم خیلی باهاش حرف زدیم گفتیم بزا پسره حداقل بره سرکار یه چند سال بگذره تو یکم عاقل ترشی اون پسره یکم بزرگتر شه شاید اصلا پشیمون شین الان با منو شوهرمم قهر کرده رفته تو اتاق حالا الان پیش ما هست من اصلا با بودنش مشکل ندارم ولی خب به همسرمم گفتم نگه داشتن یه دختر نوجوان سخته اونم خواهر تو فردا اتفاقی بیفته میندازن گردن ما ولی خب نمیتونیمم بیرونش کنیم که. به نظرتون بریم با مادرشوهر و پدر شوهرمینا صحبت کنیم راضیشون کنیم ؟؟

لطفا راهنمایی کنید ممنون 🧡🧡

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ها بابا..برو بگذارش خونه مادر پدرش..

این سن هورمون عشق زیاد ترشح میشه..یک وقت بلایی سر خودش نیاره

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان

بگید یه نفر که خیلی قبولش داره باهاش صحبت کنه

نه اگه اونا هم راضی بشن چند وقت دیگه اگه به اختلاف بیوفتن میگن شما گفتید شما گفتید

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738

اصلا و ابدا به هیچوجه راضیشون نکنید برای ازدواج

دختره شونزده ساله باید فکر درس و مشقش باشه

ازدواج چیه!

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

هیچ دخالتی نکن! 

پدرشوهرت و اینا نمیان دنبالش یعنی؟ 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
به هیچ وجه مسئولیت قبول نکن..مامان باباشو در جریات بذار...الان کله اش باد داره یهو به سرش بزنه بذاره ...

اره بخدا از همینا میترسم خیلی کله شقه 

ن شوهرت بره بگه اگ اتفاقی افتاد مقصرش ما نیستیم بیایین راضی کنین برینش توهم یجوری،راضی کن سه چهار سا ...

پسره ۲۱ سالشه 

2706