2726
عنوان

تاوان ازدواج داداشمم باید ما بدیم

2049 بازدید | 90 پست

داداشم میخواد زن بگیره چون پول نداره بابام رفته براش ۵۰م وام گرفته که پدرم خودش قسطشو میده یعنی ماهی ۱وپونصد از حق خوراک پوشاک ما میزنه بخاطر داداشم!

بعد از اونطرف ماهی ۶۰۰_۷۰۰کرایه خونه میگرفتیم خرج زندگی میکردیم که داداشم خونه رو برد و اون یه نمه پولم قطع شد 

عملا ما نخود لوبیا میخوریم بخاطر اون. بعدم بابام دیگه پول بهم نمیده باید صبح تا شب کار کنم خرج مایحتاجم دربیارم نمیتونم مثل بقیه پس انداز کنم همش پول کم میارم

این چه مدل زندگی کردنه

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر کن ایشالا راحت میشی.

اما بابات ظلم کرده ب شما

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

نوبت شما هم میرسه جهاز میخوای و کلی هزینه داری. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

چندسالشه داداشت؟شغلش چیه 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
شوهر کن ایشالا راحت میشی. اما بابات ظلم کرده ب شما

خیلی ظلم کرده اصلا نمی بخشمش

داداشت چه باحاله. شغلش چیه

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

خدا خیرشون بده اول زندگی دست پسرشونو گرفتن..ولی انشالله از ی راهی روزی شمام بیاد عزیزم

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍

عزیزم     داداش ته هااااا           تازه   نوبت شما هم میرسه   جهازیه شما بالای 50 میلیون هه        اون وقت اگه داداشت اعتراض کنه  تو خوشت میاد ؟

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
نوبت شما هم میرسه جهاز میخوای و کلی هزینه داری. 

دیگه پول نداریم فقط با یک میلیون داریم زندگی میکنیم ۵نفری

تازه برنامه داشتم برم ارشد بخونم که میگن نمیزاریم

2706