2726

قبل از عقدم پسر دایی مامانم از دختر خالم خواستگاری کرد خودش نه خانوادش بعد پسر دایی مامانمم با داییم همکاره شمارمو از گوشیه داییم برمیداره به دوستش میگه که به من پیام بده وبگه خودش منو دوس داره خانواده اش دختر خالمو بعد دختر خالم بهشون جواب رد داد متولد ۷۵هستش بعد هم عقد کرد از یه طرف پسر داییه مامانم به منم خودش ابراز علاقه کرد ودر حد یه نصفه روز چت و اون ترسید تو فامیل بد شه براش پسره ۶۲ هست منم ۷۲ هستم بعد دوسال از اون قضیه منم عقد کردم هم من و هم دختر خالم با فاصله ی یکسال تو عقد جدا شدیم اول دختر خالم بعد هم من یه هفته قبل از اینکه بفهمه من طلاق گرفتم تو دوران عقد به دختر خالم پیشنهاد ازدواج داد اونم گفت باید فک‌کنه بعد تو یه مراسمی منو دید پدرش که میشه دایی مادرم گفت چه خبر من واسه اینکه خبر جدا شدنمو علنی کنم تو مهمونی اعلام کردم و پسر دایی مادرم جا خورد همون شبم دختر خالم بهش زنگ‌زد که صحبت کنن پسره درست وحسابی ج نداد و هفته ی بعدش تولد پسره بود دخی خاله تبریک گفته  اونم گفته مرسی خوشحالم کردی پیام دادی و دیگه پیگیر نشده تا اینکه هفته پیش سفر بودم دیدم تو اینستا از طرفش بهم درخواست اومد ۵دقیقه هم طول نکشید در خواست برداشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد گفت کلا خوشتیپی و شیکی باکلاس و خانومی گفتم لطف داری شمام جذابی گفتم میترسم دختر خالت بهم جوابش رد باشه خودشم میدونه جوابش مثبت گفتم خوب رد باشه هستن کسایی که بخوانت گفت ای جوونم تو خیلی خوبی واقعا گفتم تازه فهمیدی گفت نه میدونستم بعد گفت منظورت از کسای دیگه کیه گفتم خودم نیستم دختر خالت سپیده عاشقته گفت چرت نگو من تو سبک تو دوس دارم خیلی خوبی  بعد گفتم حالا با دختر خالم حرف بزن نظرتو بگو نظرشو بپرس اونم گفت خیلی به دختر خالت فک میکنم بهش نگو باهم چت کردیم‌ منم گفتم نمیگم گفت یادته چندسال پیش بهت پیام دادم همه فهمیدن که ات خوشم میاد تورو خدا حواست باشه بهش نگی صحبت کردیم

ولش کن‌بابا دو بار رسمی‌از دخترخاله ات خواستگاری کردن الان‌پیام دادن‌‌شما جالب نیس

خودش قبلا گفته بوده منو دوس داره خانوادش دختر خالم و من اگر هم جوابشو دادم میخواستم ببینم فاز  چیه

2706