2410
2553

سلام دوستان شما مراسم حنا بندان گرفتید ؟ اصلیتتون کجایی ؟ باید چه کارهایی کرد اون شب؟چند شب قبل عروسی باید گرفت؟

هرچی در مورد حنا بندان میدونید لطفا بگید ممنون

ما استان سمنانیم حنابندون قدیم میگرفتن اللن نمیگیریم از مد افتاده منم حنابندون نگرفتم فقط عقد و عروسی

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مراغه ای هستم

بله داریم

هزینش با خانواده منه

دوروز قبل عروسی میگیریم 

البته بستگی به سلیقه هرفرد داره کی بگیره

کل دنیا یه طرف،عشق من یه طرف😊                          همسرعزیزم تو بهترین اتفاق زندگیمی،تا روز آخر عمرم عاشقانه میپرستمت،کاش همه ی مردهای دنیا مثل توبودند،دنیا بهشت میشد،جان ودلم فدای تو❤تیکر عروسیمه 😊😊

ما همون شب عروسی یکم حنا هم درست کردیم و گذاشتیم. 

جشن جدا نگرفتیم براش

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2714

ما استان فارس هستیم

تو شهر ما یه شب قبل از عروسی حنابندون میگیرن

خونواده داماد حنا میارن خونه عروس و براش حنا میبندن چمدون هم میارن که شامل لباس و لوازم ارایش و اینا هست

شام هم به عهده خونواده عروس هست

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2706