1147
1341

سلام دوستان شما مراسم حنا بندان گرفتید ؟ اصلیتتون کجایی ؟ باید چه کارهایی کرد اون شب؟چند شب قبل عروسی باید گرفت؟

هرچی در مورد حنا بندان میدونید لطفا بگید ممنون

ما استان سمنانیم حنابندون قدیم میگرفتن اللن نمیگیریم از مد افتاده منم حنابندون نگرفتم فقط عقد و عروسی

خدایا...من در کلبه ی فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری...من چون تویی دارم و تو چون خود نداری⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

مراغه ای هستم

بله داریم

هزینش با خانواده منه

دوروز قبل عروسی میگیریم 

البته بستگی به سلیقه هرفرد داره کی بگیره

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کل دنیا یه طرف،عشق من یه طرف😊                          همسرعزیزم تو بهترین اتفاق زندگیمی،تا روز آخر عمرم عاشقانه میپرستمت،کاش همه ی مردهای دنیا مثل توبودند،دنیا بهشت میشد،جان ودلم فدای تو❤تیکر عروسیمه 😊😊
1350
1274

ما کرمان .... عقد مال خانواده عروس هست حنا بدون و عروسی مال داماد ما حنا تزیین میکنیم تو یه ظرف بعد کف دست عروس و داماد حنا میزارن پول میزارن 

سلام جگرم 😍✋                                                                                                                                                                                                                                                                                         من عادت دارم به اعضای بدنم سلام بدم 😄سلام کبدم 😁

ما استان فارس هستیم

تو شهر ما یه شب قبل از عروسی حنابندون میگیرن

خونواده داماد حنا میارن خونه عروس و براش حنا میبندن چمدون هم میارن که شامل لباس و لوازم ارایش و اینا هست

شام هم به عهده خونواده عروس هست

من و باز آن دعاها که یکی اثر ندارد...
1226

بله گلم ما دختر یک شب توتالار حنابندون میگیریم بامهمونایه خودمون وچندنفرفامیل نزدیک داماد وفردا یا چندروز بعد داماد عروسیهدخودشومیگیره فامیلایه نزدیک مامیان تالار

منتظر نی نی ام مننن            

ما رسمشو داریم یه شب قبل عروسی یا دو شب قبلش میگیریم بعد با خانواده عروس و خونه ی عروسم هست فقط رسمه گیفت و کیک حنا رو خانواده داماد درست میکنن یا میخرن میارن یه چمدونم برا عروس دوماد حاضر میکنن خانواده دو طرف دیگه لباس و ... اونارو نشون میدن و دیگه رقص مخصوصشم انجام میدیم

1331