2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه میشه اصلا 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2738
بعضیا میگن ما با برنامه ریزی میگذرونیم ولی من خودم نمیتونم واقعت کم میارم اخر ماه تازه ادم ولخرجیم ن ...

نمیدونم کدوم شهری،اما تو تهران دو روز میشه دووم آورد،تا بخوای برنامشو بریزی تموم میشه راحت میشی،برنامه هم نمیخواد راااحت😂😂

میتونی کسب کار خونگی خودت راه بندازی 

من خودمم دنبالشم اتفاقا 

تو این دوره نمیشه فقط مردا کار کنن

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ماهم تا چند ماه اول ازدواجمون با ماهی پونصد میگزروندیم. الان خداروشکر شوهرم یکار گیر اورده حقوقش بیشتره ولی اون پونصد تومن خیلی برکت داشت با اینکه قناعت میکردیم ولی بازم هرچی میخواستیم میگرفتیم احساس کمی نمیکردیم الان با اینکه حقوقش بیشتره ولی بعضی روزا کم میاریم

❤️ارباب شدی که رو به هرکس نزنم💕.
نمیدونم کدوم شهری،اما تو تهران دو روز میشه دووم آورد،تا بخوای برنامشو بریزی تموم میشه راحت میشی،برنا ...

والا من خودمم نمیتونم از قیمتا هم ک خبردارم تو نی نی سایت یه تاپیکی بود یکی میگفت خرج ماهیانم ماهی ۳۰۰ هس نمیدونم چجوری بود

2706