2733
2739

من پارسال بارداری خارج رحمی داشتم

امسال برا بارداری مجدد عکس رنگی دادم 

دکترم گفت احتمال داره اگه بازم بالوله چپ باردار بشی خارج رحمی چون لوله ت خیلی باریکه مایع ب زور رد رد شده. هههعی خدا چقد من بدشانسم.کلی گریه کردم.   

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم‌منم‌مثل شما پارسال خارج رحمی باردار شدم.شما الان در حال اقدامید؟این عکس رنگی چون خارج رحمی داش ...

اره  ب خاطر  خارج رحم انداختم

2728

منم پارسال بارداری خارج رحم داشتم ،عزیزم مگه سونوگرافی هر ماه نشون نمیده که کدوم تخمدان تخمک گذاری داره ،میخواستی بپرسی از دکترت که اگر احتمال خارج رحمی زیاد هست، از این راه برای اقدام استفاده کنی ،بعدم توکلت به خدا باشه ،همه چی خوب پیش می ره به امید خدا

شانس اوردی زود متوجه شدی...الانم اگه میخوای باردار شی تحت نظر دکتر باش انشالله ک‌ایندفعه بارداری طبی ...

تحت نظرم دیگه دکترم گفت احتمال دوباره خارج رحم هست لوله ت باریکه

منم پارسال بارداری خارج رحم داشتم ،عزیزم مگه سونوگرافی هر ماه نشون نمیده که کدوم تخمدان تخمک گذاری د ...

نمیدونستم اینو بهش میگم ببینم چی میگه

2738
عزیزم‌منم‌مثل شما پارسال خارج رحمی باردار شدم.شما الان در حال اقدامید؟این عکس رنگی چون خارج رحمی داش ...

عزیزم بارداری الان ؟ منم مثل شما لولم از دست دادم 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

كار دكتر اينه كه خطر با احتمال يك درصد رو هم به شما بگه

ايني كه گفتن بسيار احتمالش كمه اما شما نياز بوده اگاه باشين تا دفعه بعد مرتب چك كنيد

ولي نگران نباشيد به خدا توكل كنيد انشالله كه بچه سالم بهتون ميده😍

منم پارسال بارداری خارج رحم داشتم ،عزیزم مگه سونوگرافی هر ماه نشون نمیده که کدوم تخمدان تخمک گذاری د ...

عزیزم شما بعدش برا بارداری اقدام کردی ؟

عزیزم بارداری الان ؟ منم مثل شما لولم از دست دادم 

نه عزیزم من ی بچه ۴ ساله دارم.اون‌وقتی ک باردار خارج رحمی شدم اصلا حتی تو اقدامم نبودم ب وقتشم پریود شدم اما بعد دیدم لکه بینی دارم و خورد ب تعطیلات ک‌تا حد مرگ‌ خونریزی کردم ..شما چرا لوله رو برداشتن ؟دیرمتوجه شدین؟

شما بعدش دوباره باردار شدی؟چه کارایی کردی قبل از بارداری ؟منظورم‌مراقبت های پزشکی بود

نه عزیزم من ی بچه ۴ ساله دارم.اون‌وقتی ک باردار خارج رحمی شدم اصلا حتی تو اقدامم نبودم ب وقتشم پریود ...

خدا حفظش کنه براتون منم یهو هفته ۶ متوجه شدم درصورتی ک خیلی دیر شده بود و خونریزی داخل لگن کرده بودم و لوله سمت راستم برداشتن ولی بچه ندارم 

كار دكتر اينه كه خطر با احتمال يك درصد رو هم به شما بگه ايني كه گفتن بسيار احتمالش كمه اما شما نياز ...

ایشاللهخدا کنه باز اونجوری نشه تازه از فکر اون بارداری خارج رحم اومدم بیرون. 

2706