2410
2553
عنوان

از خونه زدم بیرون برام دعا کنید😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 28 پست

تو چرا آمدی بیرون از خونه ... من اگه هم بگه نمیرم بیرون اونم شب شده برم تو اتاق در قفل کنم بهتره .... الانه هم رنگ بزن به پدرت بگو بیرونم کرده تو پارکینگ خونه هستم بیاین دنبالم. برات صلوات فرستادن 

.....🤪....
چرااا؟؟ خودش دو سه بار گف گمشو بیرون

خب بگه اون کیه بیرونت کنه از خونت.مشکل داره پاشه بره خودش

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرمم بالاست یک سال و نیمشه😭😭😭

الهی عزیزم درکت میکنم لطفا از خونت به هیچ عنوان نرو بیرون خواهش میکنم نزار زندگیت واسه یه حرف  واسه یه عصبانیت خدای نکرده خراب بشه وقتی بچه اوردیم ماها مسئولیم بایدددد بخاطرشون گذشت کنیم اگه گفت برو بیرون بگو این خونه مال منه تو برو بیرون چطور مردامیگن برو بیرون شما میرید نزارین فک کنه خونه مال اونه بخاطر پسرت چشم پوشی کن اگه دیدی مشکلت حاده  صبر پیشه کن اگع نشد یکدفعه برو ک دیگه نری خونت...

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️
2720
چرااا؟؟ خودش دو سه بار گف گمشو بیرون

مگه اولش هر چی اون گفت من هر وقت شوهرم بگه بش میگی خودت پاشو برو از خونه بیرون یا بش میگفتی برام آژانس بگیر برم خونه بابام اصلا از خونه نباید میزدی بیرون چون گزک دستش میدی مردا هر چی تو عصبانیت میگن ک نباید محل بدی

2714

میگفتی خونمه ناراحتی تو گمشو 

در دنیایی که روزی                                                                                          روحم جسم خودم را ترک خواهد کرد از دیگران چه انتظار