1421
1389

با شوهرم دعوام شد گف گمشو بیرون منم اومدم تو پارکینگ 

حالا زنگ زده به مامانم که دخترتون خیابونی شده بیاین ببرینش😢😢😢

از بابام خجالت میکشم😭😭😭

هرکس صلوات فرستاد لایکم کنه ممنونم😢😢

صلوات وی حمد خوندم خدا خودش کمکت کن  خواهرعزیز

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436
1432

برات صلوات فرستادم عزیزخونه تویه چرازدی بیرون خودش بره ..عیب نداره توکه جایی نرفتی قربونت برم غصه نخور

اصلا کار خوبو خدامیکنه که باهیچکی حرف نمیرنه والا بخدا😉😉😉😉😉
مرسی ابجی

ابجی خونه رو ترک نکن خداپشت وپناهت باشه پدرومادرگناه دارن قدرشون روبدون شوهرشما خیلی بی شخصیت

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
1391

تو چرا آمدی بیرون از خونه ... من اگه هم بگه نمیرم بیرون اونم شب شده برم تو اتاق در قفل کنم بهتره .... الانه هم رنگ بزن به پدرت بگو بیرونم کرده تو پارکینگ خونه هستم بیاین دنبالم. برات صلوات فرستادن 

سلام جگرم 😍✋                                                                                                                                                                                                                                                                                         من عادت دارم به اعضای بدنم سلام بدم 😄سلام کبدم 😁
پسرمم بالاست یک سال و نیمشه😭😭😭

الهی عزیزم درکت میکنم لطفا از خونت به هیچ عنوان نرو بیرون خواهش میکنم نزار زندگیت واسه یه حرف  واسه یه عصبانیت خدای نکرده خراب بشه وقتی بچه اوردیم ماها مسئولیم بایدددد بخاطرشون گذشت کنیم اگه گفت برو بیرون بگو این خونه مال منه تو برو بیرون چطور مردامیگن برو بیرون شما میرید نزارین فک کنه خونه مال اونه بخاطر پسرت چشم پوشی کن اگه دیدی مشکلت حاده  صبر پیشه کن اگع نشد یکدفعه برو ک دیگه نری خونت...

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر۲سالگی گل پسرم 😍سجاد😍
چرااا؟؟ خودش دو سه بار گف گمشو بیرون

مگه اولش هر چی اون گفت من هر وقت شوهرم بگه بش میگی خودت پاشو برو از خونه بیرون یا بش میگفتی برام آژانس بگیر برم خونه بابام اصلا از خونه نباید میزدی بیرون چون گزک دستش میدی مردا هر چی تو عصبانیت میگن ک نباید محل بدی

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1442