2733
2734

دخترم 4 سالشه خیلی دوس دارم به بقیه سلام کنه.اما نمیکنه حتی ب باباش شوهرم خیلی ازاین کارش ایراد میگیره چیکارکنم دختر م به سلام کردن عادت کنه. 

بچه هام تنها دلخوشی زندگیمن😍😍

براش قصه بگو قصه دختري كه هر بار سلام ميداد به قدم بزرگتر ميشد 

اينقد بزرگ شد كه مثلا اجازه رفتن به قصر شكلاني رو بهش دادن 

فرداش باهاش بازي كن همه عروسكاشو بچين بگو مثلا معلمشونه بايد براشون قصه ديشبو بگه يا سلام كرنيادشون بده

یبار یه روانشناسی می گفت بچه ها اول باید  بامحیط اخت بشن و انس بگیرن بعد حرف بزنن یا بازی کنن! 

اینکه تو جمعی وارد میشین یا مهمون میاد و سلام نمیکنه ماله اینکه هنوز انس پیدا نکرده و طبیعیه! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبار یه روانشناسی می گفت بچه ها اول باید  بامحیط اخت بشن و انس بگیرن بعد حرف بزنن یا بازی کنن!& ...

آخه ب باباش م ک ازکار میادنمیکنه بااینکه من خیلی گرم سلام میکنم حتی باباش ک سلام میکنه بهش جواب نمیده میگ خجالت میکشم

2728
براش قصه بگو قصه دختري كه هر بار سلام ميداد به قدم بزرگتر ميشد  اينقد بزرگ شد كه مثلا اجازه رف ...

اینقدرهرشب میگم براش میگ من نمیتونم خجالت میکشم ازسلام دادن