2737
2734
عنوان

کادو تولد

79 بازدید | 17 پست

خانوما دو هفته دیگه تولد خالمه 30سالشه تازه ازدواج کرده.به نظرتون واسش چه کادویی بخرم که ی ربطیم به متاهلیش داشته باشه؟

معجزه خبر نمیکند.لطفا با احتیاط ناامید شوید...⛔🚫

جهیزیه خریده؟

اگه نخریده، لوازم فانتزی شیک بخر

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای البوم قشنگ و شیک تا بتونه عکسایی خودش و همسرش توش بذاره

یا ای گردنبد نقره از اینایی که باز میشن ای سمتش عکس خودش بذار سمت دیگه اش عکس همسرش

...............وخیلی چیزهایی دیگه

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2738

۳۰۰پول بده،یا۲۰۰،تروخدا هر جا میرید قراره کادو بدید پول بدید ،تو رو قرآن شده ده تومنم پول بدید،خداروشکر اوضاعمون بد نیس،چیزی احتیاج نداریم،هر کی میاد آشغال ورمیداره به سلیقه خودش میاره،حالم از کادو بهم میخوره،همیشه پول میبرم هر جا میرم،به چه دردی میخوره وسیله،طرف هر چی لزومش باشه میخره دیگه

هنوز کامل نخریده.لوازم فانتزی چی بگیرم

ست  صبونه خوری دونفره

ست ماگ

چقد بودجت؟

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
۳۰۰پول بده،یا۲۰۰،تروخدا هر جا میرید قراره کادو بدید پول بدید ،تو رو قرآن شده ده تومنم پول بدید،خدارو ...

من عاشق کادو هستم .بدم میاد پول بدن.

هرکادویی بدن دوس دارم

البنه کسی آشغال برام نیاورده

من عاشق کادو هستم .بدم میاد پول بدن. هرکادویی بدن دوس دارم البنه کسی آشغال برام نیاورده

منم منظورم از آشغال همون لوازم و دکوری و شال و عطره،خب چیزی که کسی میخره باب میل من نیست،خوشم نمیاد،پول و هدر نده،خودم چیزی بخوام میخرم،اصن از اولش موافق هیچ هدیه ای نیستم چون خداروشکر اصلا هیچی کم و کسر ندارم،نه مادی نه وسیله،نهایت یه کیلو شیرینی رو ترجیح میدم به وسیله از بس خودم دارم

نهایت 100

ی جفت ماگ

2706