2737
2734
عنوان

کافی نتیع ایندمو خراب کر😭

516 بازدید | 29 پست

برا کنکورکاسم نوشتم بهم گفت پیام نور امتحان میدی گفتم نه میخوام دانشگاه ازاد برم برام اینو خیر زده امروز داییم گفت  ک رشته ای ک من میخواستم برم  کنکور داشته

اعصابم ریده

میتونم با همین رتبه ای کمیارم برم پرستاری ازاد البته اگ ملی قبول نشم یا یکسال باید بمونم

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا میرین کافی نت واقعا.من تمام آزمونای زندگیمو خودم ثبت نام کردم کار سختی نیستا

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2731

نگران نباش. دانشجو کمه. بدون کنکور اگه شرایطشو داشتی جذب میکنن

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

عزیزم وقت انتخاب رشته باز میتوتی پول بدی برا ازاد یا پیام نور انتخاب رشته کنی

مشکلی پیش نمیاد

فقط بهتره تو اینطور ثبت نامای مهم ی دور دقیق خودتون اطلاعاتو چک کنید ک صحیح باشن

حالا این ک مشکل خاصی نیس البته ولی درکل دقت کنید

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
2738
عزیزم وقت انتخاب رشته باز میتوتی پول بدی برا ازاد یا پیام نور انتخاب رشته کنی مشکلی پیش نمیاد فقط ...

اخه ننوشته بود ازاد هم هست اونم گف نیس

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍
من دارم سکته میکنم فک کنم تو کادر ممنوعه برگه کنکور چیزی کشیدم.برگم صحیح نمیشه؟🐀😭😭😭😭

نه،،،رفوزه😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
چرا کشیدی😐

شک دارم

چ کنمممم

ی عادت گوهی دارم وقتی استرس دارم هرجا دم دستم باشه مربع و دایره ریز ریز میکشم

ب نظرت چی میشه🐀😭😭😭😭😭😭😭

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2706