2737
2734
عنوان

پدر و مادر_تنفر_اندکی درد و دل

441 بازدید | 44 پست

دوستان سلام

شب قشنگتون بخیر

بچه ها کیا اینجا از پدر و مادرشون متنفرن(یا به هر دلیلی حس خوبی نسبت بهشون ندارن)؟ اگه دوس داشتین دلیلتونم بگین

فک میکنم هر روز که میگذره خیلیا دارن این حس تلخ رو تجربه میکنن

به نظر خودم مشکل ی سری پدر و مادرا تحمیل باور ها و عقاید و نظرات و خواسته هاشون به بچه هاس

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است >>ریپلای نکنین لطفا هرچی که شما میگین خوب و درسته<<

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من عاشق پدرمادرمم 

خداروشکر که واقعا پدرمادرخوبی نصیبم شده

مخصوصا به طرز خیلی شدیدی با مادرم راحتم یعنی حرفی نیست که نتونسته باشم بهش بگم 

من چون تک بچه ام از اول جوری باهام برخورد شد که بغیراز پدرمادر بجای برادر وخواهرنداشته هم بهشون نگاه کنم اماخیلیارو دیدم پدرمادراشونودوست ندارن و بعضیاشونم حق دارن واقعا

میشه  دست از طلب ندارم تا کام دل برآید

من! 

بچگیما داغون کردن با طلاق گرفتنشون! 

حقم نبود اینقدر عذاب بکشم تو سن کم! 

بخشیدمشون ولی همیشه دلگیرم ازشون! 

هرچند خودشونم رنگ خوشبختی رو نکشیدن! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

من بااینکه پدرم باعث خیلی سختیام شده ولی دست از دوست داشتنش نمیکشم

هنوزم دلمو میشکنه ولی بابامه واحترامش واجبه تاآخر عمرم نوکریشو میکنم

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
2738

متنفر نیستم ولی دل خوشی ام ندارم 

سره دعوای هر روزه پدر مادرم تا حالا ندیدم به هم دیگه محبت کنن با احترام با هم حرف بزنن وقتی پدرم از کار میاد مادرم سلامم نمیده بهش همشم ب خاطر اعتیاده پدرم 

تا حالا هیچکدوم ب ما محبت نکردن تا حالا نشده ی بار مامانم بغلم کنه ی بار پدرم با عشق صدام کنه دخترم 

من بااینکه پدرم باعث خیلی سختیام شده ولی دست از دوست داشتنش نمیکشم هنوزم دلمو میشکنه ولی بابامه واح ...

خوشبحالت چطوری اینقد پایبندی بهش بمنم بگو

مال من خوبن ولی جدیدا حس میکنم بی محبت شدن

🌸🌷الّلهُمَ صَلِ عَلَی مُحَمَّد وَ الِ  مُحَمَّد 😍💑

عزیزم بعدا پشیمون میشی 

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
چرا تنفر داري؟ گاهي اشتباه از ماست گاهي از والدين 

تنفری ندارم من سال هاس ندیدمشون

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است >>ریپلای نکنین لطفا هرچی که شما میگین خوب و درسته<<
2706