2726
عنوان

بچه ها بیاین کمکم💖

90 بازدید | 14 پست

سلام 

من یه دختر ۱۷،۱۸ساله ام

تا حالا یه بار مانتو بلند پوشیدم که خیلی گنده نشونم میداد...😭

الان میخوام مانتو بگیرم کمکم کنید قدم کوتاهه ۱۵۵به نظرتون بهم میاد یا نه یکمم تو پرم لطفا راهنماییم کنید ...

مانتو اینه ولی با خط های مشکی

آدمای قد کوتاه مانتو کوتاه بلند نشونشون میده و آدمای قد بلند مانتو بلند

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خیلی زشته عزیزم مدلهای قشنگ زیادی هست

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

من خودم راه راه دوست ندارم ولی واسه شما اگه خودت دوس داری خوبه ولی معمولا رنگ روشن ادمو چاق نشون میده اگ توپری ب این نکته دقت کن .سر شونه و بالاتنشو مدل دار انتخاب نکن  چاق و درشت ب نظر میایی   امیدوارم نظرم برات مفید باشه و پیشاپیش مبارکت باشه 

اثر انگشت ما از قلب هایی که لمسشان کردیم هیچوقت پاک نمی شود...!!
ی شال راه راه دارم مث این ی شومیز ساده سفید ی شلوار فاق بلند مشکی ی صندل مشکی پاشنه بلند و ی گیف مشک ...

مانتو تم راه راه؟ اگه راه داره، شال ساده بنداز. با کتونی سفید قشنگ تر میشه ها.

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
مانتو تم راه راه؟ اگه راه داره، شال ساده بنداز. با کتونی سفید قشنگ تر میشه ها.

کتونی سفید هم دارم ولی برا مجلسو اینا میگم صندل باشه با شال مشکیم خوبه میشه

کتونی سفید هم دارم ولی برا مجلسو اینا میگم صندل باشه با شال مشکیم خوبه میشه

واسه مجلس اره، خوب میشه 

منم هم قد و وزن شمام، مانتو های گشاد خیلییی بهم میان. قشنگه

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
2706