2733
2734
عنوان

بالاخره رفتم دق و دلیمو خالی کردم

776 بازدید | 46 پست

شوهر من از اون دسته ادمای دو روعه.ازاونا ک توجمع قربون صدقه زنش میره تو خلوت عنم حسابت نمیکنه.من دوسالی هست زیاد مریض میشم البته در حدی ک سه چهار ماه یبار یا آزمایش دارم یا سونو میرم بخدا از دماغم درمیاره انقدرر ک غر میزنخ داد وبیداد میکنه ک همش مریضی بابا مگه دست خودمه چیکار کنم خب.دوسالی هست حالت تهوع و استفراغ امونمو بریده هر چی دکترو دارو فایده نداره ی روز خوبم سه روز بد یبار نمیگه چته خوبی بدی چی خوردی چی نخوردی.با دوتا بچه بااین حالم کارامو میکنم غذاشونو میدم باز طلبکاره فقط میمیره پول خرج کنه .به جز شکم خودش ک خدامیدونه چقدر خرجش میکنه جونش درمیاد ب چیزا دیگه خرج کردنی.امروزم ازاونروزا بود ک فوق العاده حالم بد بود ازصب خوابیدم پامیشدم غذاشونو میدادم بدون اینکه خودم بخورم میخابیدم یبار نگف چته.حالا ادعاشم میشه عاشقمه (ارواح عمش)بخدا ساعت هشت ونیم عصر دخترم با گریه بیدارم کرد چشمام هیچ جارو نمیدید فک کنم فشارمم پایین بود دیدم نمیتونم پاشم همونجا لخت شدم رفتم حموم نشستم زیر دوش اب سرد تا حدی ک بدنم بی حس شد.من خونه مادرشوهر زندگی میکنم بچه هام اونجا بودن پیش مادرشوهرم رفتم سر بزنم خواهرشوهرامم هستن گفتن چرا انقد رنگت پریده گفتم باز حالم بده گفتن دکتر گفتم والا داداشتون یا نمیبره یا انقد دادوبیداد میکنه تو مطبا تو ازمایشگاه ک ابرو برام نمیذاره خسته شدم ترجیح میدم بمیرم و نرم این چ زندگییه اگه نداشت نمیسوختم والا دیگه در حد ی دکتر رفتن ک داره.خلاصه خالی کردم خودمو اومدم الانم شوهرم رف پیششون میدونم ی طوفان در راهه ولی ب جهنم هر چی میشه بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اسید معده ات زیاد نیست؟

نه بابا هیچ علایمی ندارم فقط حالت تهوع و استفراغ دوساله زندگی نذاشته برام ازمایش سونو فقط میکروب نشون داده اینهمه انتی بیوتیک میخورم دوساله انواع داروهای معده مگه میشه اخه خوب نشه نمیدونم مشکل از کجاس ک نمیفهمن .والا تو اطرافیان داشتیم همشون تو ی دوره خوب شدن 

2706