2737
2734
عنوان

درمان بالابودن هورمون مردانه

524 بازدید | 16 پست

سلام خانما شبتون بخیر

من هورمون مردانم بالاس ولی درحد خییییلی کم.میخوام درمان بشه ولی نمیخوام قرص اسپرو بخورم.چی خوبه برای درمانش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رازیانه عرقشم خوبه یا اینکه فقط گیاهشو بگیرم دم کنم؟

تخم رازیانه رو بگیر شب قبل خواب یه قاشق ازشو با یه لیوان بزار دم بکسه قشنگ بعد بخور.فقط توی پریودیت نخور ازش

رازیانه از نظر طب ایلامی اصلا خوب نیست ایجاد کیست تخمدان میکنه، من چند سال خوردم حالا فهمیدم چه مضراتی داشته هیچ نتیجه ای نگرفتم،، فقط برا نفخ خوبه 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2738
من روی قسمت سینه و گردنم دارم نمی دونم با رازیانه و نعناع رفع می شه یانه زیاد ترهم شده چند وقته  ...

شما اول یه دکتر غدد برو آزمایش هورمونی بده و سونو تخمدان هم انجام بده ببین مشکل چیه

عزیزم نمی دونید که رازیانه باعث کیست تخمدان می شه یانه؟؟ همین یه خانم گفت ترسیدم یهو

بله میگم که ممکنه برای بعضی‌ها خوب نباشه 

کلا نباید تو مصرفشم افراط کرد 

2706