2726

سلام .من فردا صبح نوبت عکس رنگی دارم اما خیلییی میترسم و استرس دارم..کسایی که انجام دادین خیلیی سخته؟؟؟ دلیل بچه دار نشدنم تو همین عکس میگه ؟؟؟

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 

من ی بار عکس رنگی انجام دادم ولی اصلا ربطی به مشکلات زنان اینا نداشت.فقط ی امپول میزنن بعد از 2ساعت میری میخوابی عکس میگیره.راحته

معجزه خبر نمیکند.لطفا با احتیاط ناامید شوید...⛔🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش

تحمل دردش ب نی‌نی‌دار شدن‌ می‌ارزه

آره اگه لوله‌هات بسته باشه بهت میگن و همونجا باز میکنن.

منم لوله‌م بسته بود، با عکس رنگی باز شد و ماه بعدش باردار شدم.

2728
ن  سخت نیست همش پنج دقیقس میگذره دردش شبیه پریودشدن

اخه همه میگن سخته مسکن بخور من خیلیی استرس گرفتم

الان با این عکس هر مشکلی باشه معلوم میده؟؟

من ی بار عکس رنگی انجام دادم ولی اصلا ربطی به مشکلات زنان اینا نداشت.فقط ی امپول میزنن بعد از 2ساعت ...

اخه میگن مسکن بخور و حتما همراه داشته باش ادم توی دلش خالی میشه 

اخه میگن مسکن بخور و حتما همراه داشته باش ادم توی دلش خالی میشه 

این عکسو نمیدونم ولی به من گفت حوله و ملافه ام بیار من نبردم لازمم نشد.

نگران نباش تحمل دردش ب نی‌نی‌دار شدن‌ می‌ارزه آره اگه لوله‌هات بسته باشه بهت میگن و همونجا باز میک ...

والا انقدر حرف شنیدم فکر نکنم دردش از زخم زبون سختتر باشه فقط خدا کنه مشکلی نداشته باشم 

خودشون باز میکنن ؟؟یا بعدا دکتر قرص میده با اون برطرف میشه؟؟؟

این عکسو نمیدونم ولی به من گفت حوله و ملافه ام بیار من نبردم لازمم نشد.

نه به من چیزی نگفتن فقط یه لیست لوازم بهداشتی گفتن که گرفتم گاز استریل و بتادین و یه مایع داخل یه قوطی هست و چیزای دیگه 

نه به من چیزی نگفتن فقط یه لیست لوازم بهداشتی گفتن که گرفتم گاز استریل و بتادین و یه مایع داخل یه قو ...

نمیدونم والا😐

والا انقدر حرف شنیدم فکر نکنم دردش از زخم زبون سختتر باشه فقط خدا کنه مشکلی نداشته باشم  خودشو ...

آفرین دقیقاً... از زخم زبون خیلی کمتره!!!

نگران نباش گلم. همون ماده حاجب‌رو ک تزریق میکنن داخل و عکس میگیرن، اگه لوله‌ها بسته باشه همون ماده‌رو مجدداً با فشار بیشتر تزریق میکنن داخل و لوله‌ها همون لحظه باز میشه. خداییش ارزششو داره، کل فضای رحم و لوله‌ها پاکسازی میشه با اون مادهه...

آفرین دقیقاً... از زخم زبون خیلی کمتره!!! نگران نباش گلم. همون ماده حاجب‌رو ک تزریق میکنن داخل و عک ...

امیدوارم من هر دردی رو حاضرم تحمل کنم اما دیگه نیش و کنایه آدما رو نشنوم خسته شدم برام دعا کن مشکل خاصی نداشته باشم 

آفرین دقیقاً... از زخم زبون خیلی کمتره!!! نگران نباش گلم. همون ماده حاجب‌رو ک تزریق میکنن داخل و عک ...

بعد یه سوال دیگه همین ماه دیگه احتمال بارداری نیس؟؟چون الان روزای تخمک گذاری میشه هیچ قرص و دارویی هم نداده دکتر بهم 

2706