2726
عنوان

لطفا مهدکودک خوب تو مشهد معرفی کنید

3900 بازدید | 11 پست

دوستان گل مشهدی میشه یه کمکی بکنید. یه مهدکودک مطمئن سمت هاشمیه میخوام که خوب مراقبت کنن. دخترم یکسالشه تازه راه افتاده و نگه داشتنش سخته. برام هزینش مهم نیست فقط میخوام به صورت پاره وقتی که اونجا میزارمش نگرانش نباشم. ترجیحا دوربین هم داشته باشه.

ممنون میشم مامانای گل هر کی تجربه داره راهنمایی کنه

❤زندگی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنونم عزیزم یعنی بالای دو سال قبول میکنن

نه نوباوه به بالا داره 

من بچه خودم رو گذاشتم مداد رنگی تو سجاد افتضاح بود بعد بردمش مهد مهسا تو معلم 19 اونم فاجعه بود 😭😭😭 اخرش دادم مادرشوهر و مامانم نگه داشتن دوسالش که شد بردمش مهد مهرسا اونم داغون بود 😭 کلا تا بچه زبون نداره نمیشه بزاریش مهد من بچم الان شده 7 سالش تا سه سالگیش هر دوماه مهدش رو عوض میکردم ولی بعد سه سال که زبون داشت گذاشتمش یه مهد معمولی دوستاره و 4 سال اونجا موند تا کلاس اول 

اگر پولداری پرستار بگیر

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
نه نوباوه به بالا داره  من بچه خودم رو گذاشتم مداد رنگی تو سجاد افتضاح بود بعد بردمش مهد مهسا ...

در هفته دو سه روز اونم سه ساعت کلاس دارم چاره ای ندارم خانوادمم نیستن این شهر. خودمم خیلی دو دلم میگم نکنه بخوره زمین یا سرش خدای نکرده جایی بخوره بهم نگن

❤زندگی 
در هفته دو سه روز اونم سه ساعت کلاس دارم چاره ای ندارم خانوادمم نیستن این شهر. خودمم خیلی دو دلم میگ ...

تایمت کمه سیرش کن و پوشکش رو تمیز کن بعد بزارش تایمت کوتاهه من 7 بود تا 2 پدر بچم درمیومد 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
در هفته دو سه روز اونم سه ساعت کلاس دارم چاره ای ندارم خانوادمم نیستن این شهر. خودمم خیلی دو دلم میگ ...

مهناز جان سلام 

یه سوال داشتم در مورد بیمه گفتم توی تاپیک نپرسم چون خیلی در موردش حرف زدن

من ۳۷ سالمه به نظرتون ارزش داره که خودمو بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی کنم اون وقت تا ۵۰ سالگی اگه بازنشستگی باشه میشه ۱۳ روز در ماه؟

همسرم میگه نمیخواد خودم بیمه هستم و بعد از بازنشستگی همون کافیه اما من میگم ماهی ۸۰۰ت قرعه دارم تموم شد همونو بذارم واسه بیمه.

بیمه تامین اجتماعی بهتره یا بیمه عمر پاسارگاد؟(البته بدون دفترچه درمانی)

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
مهناز جان سلام  یه سوال داشتم در مورد بیمه گفتم توی تاپیک نپرسم چون خیلی در موردش حرف زدن من ...

من موافق بیمه عمر نیستم خیلی هم تحقیق کردم دیدم فایده نداره. تامین اجتماعی هم مبلغ ماهیانه ای که میدین کمه هم بازنشستگی و خدای نکرده از کارافتادگی و زبونم لال بعد فوت داره. منم همسرم بیمه است ولی چه اشکالی داره وقتی پنجاه سالمون شد مثل  مادرهامون چشممون به دست شوهرمون نباشه و خودمون هرچند مبلغ اندک ولی ماهیانه داشته باشیم تا خیال بچه هامونم از سمت ما راحت باشه.

حتی میتونین دو سه سال آخر بیمه مشاغل آزاد با مبلغ بالا بریزین تا با حقوق بالاتری بازنشسته بشین

❤زندگی 
من موافق بیمه عمر نیستم خیلی هم تحقیق کردم دیدم فایده نداره. تامین اجتماعی هم مبلغ ماهیانه ای که مید ...

ممنون مهناز جون

از اول نمیشه خودم رو بیمه ی مشاغل آزاد کنم؟

پاراگراف اخر رو میشه توضیح بدین.🙏🙏

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
ممنون مهناز جون از اول نمیشه خودم رو بیمه ی مشاغل آزاد کنم؟ پاراگراف اخر رو میشه توضیح بدین.🙏🙏

چرا میشه ولی هزینش زیاده دیگه. فکر کنم ماهی ششصد اینا باشه حق بیمش. برید نزدیکترین شعبه تامین اجتماعی محل سکونتتون شرایطتون رو بگین خیلی خوب راهنمایی میکنن. مثلا همین زنان خانه دار سه جور ۱۲ و ۱۴ و ۱۶ درصد داره که هزینه ها و شرایطش فرق میکنه. مسئول بیمه بهم گفت سنت پایینه پس از الان پول اضافی به بیمه بابت از کار افتهدگی و فوت نده و حداقلش که همون ۱۲ درصد هست رو بریز. چند سال دیگه عوض کن بالاتر رو بریز. حالا شما هم برید بر اساس شرایط راه خوبی پیش پاتون میزارن

❤زندگی