2733
2734
عنوان

ميترسم..

338 بازدید | 36 پست

من از ازدواج كردن ميترسم! با اين وضع جامعه و روحيه افسرده اكثر خانما،خيانت و فسادي كه پر شده ميترسم به ازدواج فكر كنم! اگه دست خودم بود هميشه مجرد ميموندم😔چرا وضع انقد خرابه و هيشكي از زندگيش راضي نيست؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مجردی و متاهلی هردو به یه اندازه خوشی و دغدغه داره.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

خوب ببین خیلی ها هم راضی ان

ولی متاسافنه اینجا تا مشکل حاد نباشه نباید جدا بشی! 

کشورهای دیگه  2 3 بار ازدواج میکنن یا ازدواج نمیکنن رابطه های موقت دارن تا متوجه بشن واقعا به درد هم میخورن یا نه

ولی با انتخاب اگاهانه خیلی ها موفقن

منم دیر ازدواج کردم عین شما میترسیدم ولی خداروشکر زندگیم خوبه و همه زندگیا خراب نیست

خداروشكر عزيزم،ايشالله هميشه هم خوشبخت بموني

حرف شما درسته ولي اكثرا ناراضين و از شوهراشون انگار متنفرن..اينجوري زندگي مشترك چه ارامشي به ادم ميخواد بده؟

خوب ببین خیلی ها هم راضی ان ولی متاسافنه اینجا تا مشکل حاد نباشه نباید جدا بشی!  کشورهای دیگه ...

بله اينجوري باز بهتره،اينجا متاسفانه بعد از طلاق جز بدبختي چيزي نيست چه برسه به شروع دوباره

2706