1428
1363

تعجب میکنم بعضی خانما چطوری ۹ماه بارداریشونو تنها میرن دکتر و شوهرا هیچی از بارداریشون نمیفهمن!!!!!!!! شما هم حس منو دارید یا من فقط اینطوربم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

شوهرم فقط واسه سونو ان تی همرام اومد.. اونم بارداری قبلیم، این بارداریم که ان تی رو تنها رفتم. بقیه دکتر رفتنا و سونو و آزمایش همشو یا تنها بودم یا مامانم باهام میومد.

خب صبح تا شب سرکاره ،کارش زیاده طرف مرخصی نمیده و غرغر میکنه.. واسه همین نمیتونه همرام بیاد

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
1376

من تنها میرفتم دکتر. ولی سونوگرافیها همسرم اگه اینجا بود باهم میرفتیم . چرا همسرتون باید بیاد تو مطب دکتر؟ 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...

اینجا که ماهستیم هیچ دکتر زنانی اجازه نمیده مرد بیاد داخل مطب و حتی سونوگرافی های معروف هم اجازه ورود همسر نمیدن دیگه مجبورن بیان تو ماشین بشینن یا پشت در مطب پول میدیم سی دی سونو رو میگیریم میبریم براشون   مردامون بیشتر اذیت میشن ما تو مطب خنک اونا تو ماشین تو افتاب

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
منظورت از توی مطب راه نده چیه؟

تو.اتاق انتظار یا داخل پیش دکتر؟

به هر حال من خیلی دوست دارم مستقل باشم خودم میرفتم و میومدم نهایتا اون ققط میرسوندم

وژدانا  پست من را نپسند مرسی اه

خب بیشتر آقایون دوس ندارن بیان دکتر زنان نمیدونم دلیلشو خیلی هم بی منطقه‌ . 

ولی من یبار رفتم دکتر زنان واسه بارداری نبودا . بعد تو اتاق انتظار یه آقا و خانوم جوان اومدن خانمه حامله بود دست تو دست هم بگو بخند بودن بعد به منشی گفتن ما طبق معمول بریم این اطراف قدم بزنیم تا نوبتمون برسه. کیییف کردم از رفتار اقاعه

1427

به نظر من این توهینه ، امروز یه دکتری بودم که شوهرمو حتی نذاشت تو مطب زیر کولر بشینه ، تو کشورهای دیگه مردها تو ۹ماه بارداری با همسرشون مشارکت میکنن ، این نشد که بار روانی بارداری و تنها به دوش بکشیم

به نظر من این توهینه ، امروز یه دکتری بودم که شوهرمو حتی نذاشت تو مطب زیر کولر بشینه ، تو کشورهای دی ...

دوران بارداری که بار روانی نداره

حالا بیان یا نیان چی میفهمن واقعا!؟

موقع زایمان میگذاشتن بیان یه چیزی

دوران بارداری حتی یه بار هم فکر نکردم میخوام شوهرم همراهم باشه

من از اولین آزمایش ک برای بارداری رفتم تنها بودم چکاپ ماهانه سونو آزمایش همه رو تنها رفتم واسه زایمان هم با مادرشوهرم رفتم بیمارستان ک بلد نبود پرونده رو تکمیل کنه خودم کارامو انجام دادم و بستری شدم واسه زایمان طبیعی شوهرم فقط روز ترخیص اومد تسویه کرد

فقط 39 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترمه.🙋‍دعا کنین تا سال دیگه این موقع ی خونه بخریم💞💞۹۸/۵/۱۶
1339