2737
2734
عنوان

نگین جونیم ... با نامزد عوضیم بهم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 45034 بازدید | 599 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من هم شاغلم هم تحصل کردم هم خانوادم فوق العاده پولدارو تحصیل کردن  هم ماشین دارم هم خون ...

ناراحت نشیااا ولی عقل کم داری..عقل..

دیگه باید چ غلطی کنه پسره ک ولش کنی .

اعصابمو نصف شبی خرد میکنی تو. اه.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2731

این پسر یه دختر ساده گیر آورده سوار خودش و خانواده دختر شده ....  میخوام ببینم به جز دولش چی رو میخواد بیاره ؟؟؟؟؟  ول کن بابا بکارت چیه  من اگه ایدز و زگیل تناسلی هم داشته باشم زن این گشنه گداهای پررو نمیشم چون جز جنگ اعصاب و سبک شدن دختر چیزی تو این ازدواج نمیبینم ....

...
نه دیگه اقا دستور دادن باید همه چی تو زندگی نصف نصف باشه  خودش که چیزی نداره چیزایی که من دارم ...

پنااه بر خدا ...سر صبحی خ خوابم میومد با خوندن تاپیکت برق از کلم رف .

اصلا نه بخاطر طلا ..بخاطر روووداریش باید همون اول بهم میزدی ..

وای فقط اون حرف مادرشوهرت ک گفته توی عروسی هر کی خرج مهمونای خودشو بده 😁😁😁

ینی منظورش اینه دوماد فقط دستشو بگیره به اونجاش و بباد خونه بخت حاضر و اماده ...

ب مادرشوهرت میگفتی میخای خرج مهمونا شمارم ما بدیم تعارف نکن!!!

اسی یه موقع با همه گاو بازیهاش خرت نکنه دوباره؟

من موندم خانوادت چطو راضی ب این وصلت شدن .

بکارتتم مهم نیس اسیب دیده یا ندیده ..مهم روحته ..روحت رو از دسترس ادمای این چنینی دور کن .

اه بعضی دخترا خیلی اپشن دارن ولی اصلا قدر خودشونو نمیدونن.

ببین برا ازدواج اخلاق اخلاق اخلاق. خساست و پررویی ام حدی داره باوا.

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
من همیشه فک میکنم اگر ازین دست بکشم یکی گیرم میاد بدبختم میکنه

چرا؟؟؟پناه بر خدا ...اسی تو اصلا زمان ازدواجت نیست یکم مشاوره برو یکم از حقوقت رو خرج بیشتر دونستن درباره ازدواج و خواستگاری و انتخاب ادم معقول بکن .

این حرفای چرت هم ک میگن خدا ب کمرت بزنه ک منو جواب کردی و ردم کردی و بزار در کوزه ..ازدواج ک فقط زندگی خودت تنها رو درگیر نمیکنه ..حرف از نسلی هست ک میخای باقی بزاری .

طرف 15ساله ازدواج کرده طلاق میگیره حالا تو قبل نامزدی میخای بهم بزنی بدبخت میشی؟ولَکِن اقا وِلَکِن..

البته انتخابت اگ مث همین از سر احساس و وابستگی باشه اره ب همین روز دچار میشی خدا نکرده .

بهش بگو هر چی که تو زندگی مشترک بدست آوردیم باید نصف نصف باشه.نه چیزایی که از خونه پدرم میارم.داره ا ...

افرین دقیقاااا.بعدم بگو من الکی گفتم ماشین و خونه ب نام پدرمه .پدرم میخاس کادو بده بم .

2738
بچه ها من هم شاغلم هم تحصل کردم هم خانوادم فوق العاده پولدارو تحصیل کردن  هم ماشین دارم هم خون ...

اينجور كه من از حرفاي نامزدت برداشت كردم شما اول با تمام شرايطش كنار اومدي بعد زدي زير حرفت

اگه اينطوره مقصر شمايي

فردا به مادرش زنگ‌میزنم‌میگم همه چی تموم شده  میگم نه خودتون نه پسرتون دیگه مزاحمم نشید وگرنه ...

عزيزم مقصر اصلي شمايي  نه ايشون

اين اقا برات شرط گذاشتن شما هم پذيرفتي، مجبورت كه نكرده بود ولي حالا زدي زير حرفت

از همون اول نبايد قبول ميكردي !

اسی از همین تریبون ازت میخوام چشماتو باز کنی وخودتو بدبخت نکنی.من تا حالا مردی به پرویی این اقا ندیدم که از یه خانم بخواد مال واموال بکشه.دیدم مردها خودشون سرمایه ایی دارن و به زن نمیدن ولی ندیده بودم تصرف روی مال زن بکنن

مگه از جونت سیر شدی

یه بکارت ارزش یه عمر دربدری رو نداره 

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

خیلی طلبکارانه صحبت میکنه نباید انقدر رو بدی منم برای عروسی میخواستم سرویس  بدل بگیرم مهم نبود زیاد برام ولی اگه اینطوری شوهرم باهام حرف میزد کنار نمیومدم ،العانم میگه چند تیکه طلات بفروش برو یه گردنبند بگیر ولی قبول نکردم گفتم وضعیتت خوب شد خودت برام بخر نمیشه که تا من گردنبند بخوام‌بگی برو قبلیارو بفروش گردنبند بخر یا بگم انگشتر بگی دو تا تیکه رو بفروش یع دونه خوب شو  بخر ،یه مقدار خودت باید زرنگ باشی اگه اضافه نمیکنی حداقل چیزیو از دست ندی اخه چرا باید یه زن اموالشو نصف کنه اون مرده که به زن هدیه میده نه زن 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 

در گاو بود اين آقا كه شكى نيس

ولى استارتر تو كه ميگى خانوادم فوق العاده پولدارن و خودم ال و بلم چرا انقد طلا طلا كردى و هى بحثو ادامه دادى؟ با نظر همه ى اونايى كه ميگن معلوم نيس خودشو ميخواى يا طلارو واقعا موافقم

اگر خانوادت پولدار بودن بايد چشم و دلت خيلى سير ميبود اصن به شانه خودت نمياوردى بگى چى بهم ميديد سر عقد

يكم عزت نفس داشتن هم خوبه

بعدم شما ميگى باهاش رابطه داشتى و شك دارى به دختريت از اونور ميگى خداروشكر بابام با صيغه مخالف بود

خب با صيغه مخالفن كه پسر همينطورى الكى و راحت به دختر دس نزنه شما كه اين اجازه رو بهش ميدادى حداقل صيغه ميكردى هم حلال باشه و هم اگر ديگه دختر نيستى پس فردا بگى خب محرم بوديم گناه كه نكرديم

در آخرم گويا ايشون از قبل برات شرط گذاشته و شمام پذيرفتى حالا دارى ميزنى زيرشون وقتى شرط گذاشته ديگه يه گرم و ده گرم نداره به هر حال پذيرفتى

میدونم بی ربطه ها من یه سال خواننده خاموش بودم اوایل ک اومده بودم تو نی نی سایت بچه ها صدا میکردن اسی فک میکردم اسمشه😅😅😅😂😂اسی جدا شو خودتو بدبخت نکن،عکستونو دوباره بفرست تولو خدااااااااااااااااا من ندیدم😫😫😭😭😭😭

قبل از اینکه منو قضاوت کنی، مطمئن شو که آدم بی عیبی هستی 

استارتر منم دقییییقا شرایط تورو داشتم. جدا شدم

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2706