2703
2553
عنوان

نگین جونیم ... با نامزد عوضیم بهم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 45034 بازدید | 599 پست
من ک نداشتم چی؟ این چ حرفیه؟ ادم شکاک مریضه همیشه شکاکه اصلا ربطی به این چیزا نداره

خب بعضی ادما به این چیزا حساسن، دیدم که میگم

همینا که یه زمانی بحرین و افغانستانو فروختن و پولشو زدن به جیب و بردن  آمریکا سرمایه گذاری کردن! حالا الان یه مدل دیگه دارن به مردم خیانت میکنن😑 طرف بخاطر دو تیکه پارچه نامه میده ترامپ که کل مردم ایرانو رو تحریم کن( به اسم حقوق بشر!) در حالی که انقد نمیفهمه که خودش داره حق دیگران رو با تحریم پایمال میکنه، چرا باید مردم از تحریم ضرر کنن؟! خیلی از مردم شاید اصلا دنبال سیاست نباشن😕 بخاطر خواسته های خودش و به قدرت رسیدن حق کل مردم ایرانو پایمال میکنه😒 آیندگان قضاوت خواهند کرد افراد رو، کسایی که ضداستکبار بودن و کسایی که برای رسیدن به قدرت به مردم خیانت کردن( در اخر بگم که کسایی که اهل اختلاس و پایمال کردن حقوق مردم هستن در اخر تشریف میبرن کانادا و امریکا و ... اینا عشق کانادا و امریکا هستن!)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂 نگارین 76بودی؟ یعنی چقد من حرص خوردم واسش چقد ساده و دل پاکم خدا

ن بابا من کاربریم ی ساله همینه😆

من ک تاپیکا فاطمه رو میبینم فشارم میفته سریع میام بیرون😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2456
بیشور نتشو قطع کرده الانم با دوستاشه کثافت

ولش کن کات کن حتما پرروش کردی چرا باید ماشینت نصفش مال این اقا بشه یا خونه یا طلا نخوای مگه مجبوری یا چهل سالته ک فرصت نداشته باشی

بکارت هم نداری مهم نیست اصلا خودتو دریاب

تو که مجردی برو واسه خودت اینقدر زیر و رو کن که یه خوبش گیرت بیاد بخدا من چن تا از دوستام این کارو کردن الان بهترین شوهر رو دارن ولی اونهایی که مثل تو پای یه عتیقه موندن دارن طلاق میگیرن

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
خب بعضی ادما به این چیزا حساسن، دیدم که میگم

خب اگر حساس بود چرا از اول پیشنهاد داد چرا قبول کرد خودش رابطه داشته باشه. 

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
2714
شرایطشو دارم خانوادم از خداشونه ننگ این از رو دامنم بلند شه، منتها شرایطم یک کم پیچیده اس. دارم وکیل ...

هر کاری میکنی جدا شو فقط عمرتو تلف نکن تو این زمونه با این همه گرونی و سختی و مسئولیت لاقل با یکی ازدواج کنین ک ارزش این همه سختیو داشته باشه

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
هر کاری میکنی جدا شو فقط عمرتو تلف نکن تو این زمونه با این همه گرونی و سختی و مسئولیت لاقل با یکی از ...

باور کن مجردی برام شده یه آرزوی دست نیافتنی. اون همش میگه زندگیمون خوب بود ما عاشق هم بودیم چرا یهو اینطوری شدی. گفتم من مشکلاتمو گفتم تو گوش شنوا نداری

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
خرجه خانوادش میکنه تهش میخوان ۱۵ بندازن جلومون

چقد غلط دیکته داره بابا این دیپلمم بزور داده بی سواد دو ساعت عین کلاس اولی ها هجی کردم اههههه

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
بچه ها من هم شاغلم هم تحصل کردم هم خانوادم فوق العاده پولدارو تحصیل کردن  هم ماشین دارم هم خون ...

واقعا ک . فقط انگار خاک کم داری بریزی رو سرت . تو با این شرایطت حیف نیست زن این بشی ؟؟؟؟ خودتو حروم نکن دیوونه 

خب اگر حساس بود چرا از اول پیشنهاد داد چرا قبول کرد خودشو رابطه داشته باشه. 

شاید خواسته ببینه چقد خودشو سفت نگه میداره، عزیزم من اینجور ادمو از نزدک دیدم که میگم، طرف جونش برا دوس دخترش درمیرفته بعد گفته بذار امتحانش کنم بینم چکار میکنه راحت باهاش رفته خونه، اینم با اینکه عاشقش بوده ولی میگفت از چشمم افتاده، میگفت باهاش رابطه برقرار نکردم و اومدم بیرون، به محرم نامحرم معتقد بوده، حالا مال استارتر رو نمیدونم چی باعث اینهمه سردی بینشون شده

همینا که یه زمانی بحرین و افغانستانو فروختن و پولشو زدن به جیب و بردن  آمریکا سرمایه گذاری کردن! حالا الان یه مدل دیگه دارن به مردم خیانت میکنن😑 طرف بخاطر دو تیکه پارچه نامه میده ترامپ که کل مردم ایرانو رو تحریم کن( به اسم حقوق بشر!) در حالی که انقد نمیفهمه که خودش داره حق دیگران رو با تحریم پایمال میکنه، چرا باید مردم از تحریم ضرر کنن؟! خیلی از مردم شاید اصلا دنبال سیاست نباشن😕 بخاطر خواسته های خودش و به قدرت رسیدن حق کل مردم ایرانو پایمال میکنه😒 آیندگان قضاوت خواهند کرد افراد رو، کسایی که ضداستکبار بودن و کسایی که برای رسیدن به قدرت به مردم خیانت کردن( در اخر بگم که کسایی که اهل اختلاس و پایمال کردن حقوق مردم هستن در اخر تشریف میبرن کانادا و امریکا و ... اینا عشق کانادا و امریکا هستن!)
2706