2737
2734
برو کارگزاری کد بورسی بگیر  پول هم از 100 تومن شروع میش بعد برو سهام بخر

کارگزاری کجاست؟ من تهران نیستما؟ میخام همه کارامو اینترنتی انجام بدم. بعد بنظرت فایدم داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز از داداشم پرسیدم آنلاین چجوری. یعنی همه مشخصاتم رو آنلاین داشتم می‌نوشتم. گفت یه کدی میده باید حتما بری اونجا تا تشخیص صلاحیت و هویت بشی. اگه آنلاین میشد من هم خیلی دوست داشتم بورس رو

2728
من امروز از داداشم پرسیدم آنلاین چجوری. یعنی همه مشخصاتم رو آنلاین داشتم می‌نوشتم. گفت یه کدی میده ب ...

ای وای چقدر بد. من تهران نیستم. و خییییلی سال هم هست که نرفتم

کارگزاری کجاست؟ من تهران نیستما؟ میخام همه کارامو اینترنتی انجام بدم. بعد بنظرت فایدم داره؟

تو شهرت سرچ کن ببین هس، گلم اول ثبت نام اینترنتی میکنی بعد باید برای احراز هویت تو یکی از کارگزاری ها بری

فایده اش مونده به خودت میتونی کلی سود کنی و با کلی ضرر

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
2738
من امروز از داداشم پرسیدم آنلاین چجوری. یعنی همه مشخصاتم رو آنلاین داشتم می‌نوشتم. گفت یه کدی میده ب ...

گلم خرید و فروش آنلاینه دیگه 

فقط ی بار برای احراز هویت باید بری کارگزاری که اونم تو شهرهایه بزرگ هس

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل

عزیزم شما اول اینترنتی ثبت نام کن بعد ببین توی شهرتون کدوم کارگزاری شعبه داره برو اونجا با مدارک هویتی و مدرک تحصیلی اونجا کد می گیری واسه انجام خرید و فروش توی بورس

اگه وارد نیستی سرمایه گذاری همین جوری نکن

فقط سهام اولیه ها رو بخر و دوره برو یاد بگیری بعد ۸رید فروش های دیگه کن

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2706