2733
2734
عنوان

توروخدا بیاین مسمومیت بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 32 پست
پس فکر کنم ربط ب رنج  ازمتیشگاه داره چون برا من ۳۰۰ بوود فشار بالا هم بوددد فشارم ۱۵ ۱۴ بوود ول ...

بایدچکارا نکنیم که مبتلا به مسمومیت بارداری نشیم ممنون جوابمو میشه بدین

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بایدچکارا نکنیم که مبتلا به مسمومیت بارداری نشیم ممنون جوابمو میشه بدین

کار خاصی نی فقط بایدددد نمک حدف کنییی که فشار خونت نره بالااا غذاهای شوز نباید بخوری چون فشار خون بالا باعث دفع پروتیین میشع

❤یه پسر دارم شاه نداره❤
2728
کار خاصی نی فقط بایدددد نمک حدف کنییی که فشار خونت نره بالااا غذاهای شوز نباید بخوری چون فشار خون با ...

ممنونم ازت عزیزم

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
جالبه منکه دو ماه پیش زایمان کردم هفته 37 بخاطر پروتئین اوری سزارین شدم

من پسرمم ی سالو دوماهشههه. ولی فشار خون بالا بووودم شدبد قرص مصرف میکردم هر ی ماه از ۲۴ ساعته میدادم همشم ۳۰۰ بوددطبیعی بود.. اول ۳۹ هم زایمان کردم...

خدا نی نیتو برات نگه داره عزیزم😍💙

❤یه پسر دارم شاه نداره❤
2738

اگه تهرانی برو بیمارستان امام خمینی همونجا یه سری ازمایش ازت میگیره و نی نی چک میکنه و دکتر حنطوش هم میاد بالاسرت مشخص میشه مسمومیت یا نه ورم اگه داری یا خارش بدون که مسمومیت  اخرین بار کی سونوگرافی دادی وزن جنین نرمال بود؟ ببین فشار 13 و 14 هم برای سه ماه سوم بارداری بالا محسوب میشه من فشارم 14 بود دفع پروتئین 250 ولی بیمارستان رفتم گفت پره اکلامپسی شدید داری

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
اگه تهرانی برو بیمارستان امام خمینی همونجا یه سری ازمایش ازت میگیره و نی نی چک میکنه و دکتر حنطوش هم ...

سونو دادم وزنش خوب بود  فشارمم خوب بود ورم میکنم گاهیی بعضی وقتام میخاره دست پام به دکترم گفتم گفت عیبی نداره فقط فشارتو همیشه چک کن 

سونو دادم وزنش خوب بود  فشارمم خوب بود ورم میکنم گاهیی بعضی وقتام میخاره دست پام به دکترم گفتم ...

ازمایش کبد برات ننوشت خارش به خاطر انزیمای کبد

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
ازمایش کبد برات ننوشت خارش به خاطر انزیمای کبد

نه دکترمو عوض کردم برام ازمایش خون و ادرار نوشت چندمرحله ای بود مال قند و پروتئین اینا فک کنم خیلی گزینه داره حالا قراره فردا ببرم نشونش بدم

2706