2410
2553
عنوان

توروخدا بیاین مسمومیت بارداری

191 بازدید | 32 پست

بچه ها پروتئین بالا باشه ینی مسمومم؟۳۵۲ هستش شوهرم زنگ زد گفت 

گفت دو تا گزینه هست یکیش دوهزار خورده ای یکیش نوشته پروتئین ۳۵۲

بگین مسمومم یا نه؟؟😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

@گل_گلدونه2000    عزیزم کمش کن

ایشون اطلاعات دارن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2720
2714

اگر فشارت هم بالا باشه بله مسمومیت گرفتی واسه منم 300 بود ولی فشارم بیشتر از 11 نشد گفت مسمومیت حاملگی خفیف هست چون هفته 37 بودم گفتن ازمایش بده اگه تو ادرارت مثبت باشه باید بچه رو بدنیا بیاریم

ممنون من برم حالم بده

عزیزم نگران نباش اگه بالا هم باشه چون هفته ات زیاده ختم بارداری اعلام میکنن

از ۳۶ هفته هم بچه کاملاً سالمه فقط به دکترت بگو برای راحتیه خیالت آمپول بتامتازون برای تشکیل ریه بهت بده

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
اگر فشارت هم بالا باشه بله مسمومیت گرفتی واسه منم 300 بود ولی فشارم بیشتر از 11 نشد گفت مسمومیت حامل ...

پس فکر کنم ربط ب رنج  ازمتیشگاه داره چون برا من ۳۰۰ بوود فشار بالا هم بوددد فشارم ۱۵ ۱۴ بوود ولی دفع پروتین  نداشتم 

❤یه پسر دارم شاه نداره❤
2706