1345
1363
عنوان

توروخدا بیاین مسمومیت بارداری

169 بازدید | 32 پست

بچه ها پروتئین بالا باشه ینی مسمومم؟۳۵۲ هستش شوهرم زنگ زد گفت 

گفت دو تا گزینه هست یکیش دوهزار خورده ای یکیش نوشته پروتئین ۳۵۲

بگین مسمومم یا نه؟؟😭

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پسرمه😍

@گل_گلدونه2000    عزیزم کمش کن

ایشون اطلاعات دارن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1379
پروتئین در ادرار باشه یعنی مسمومیت، مقدارش رو نمیدونم ،انشالله که چیزی نیست بذار دکترت بگه

😭

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پسرمه😍
1376

اگر فشارت هم بالا باشه بله مسمومیت گرفتی واسه منم 300 بود ولی فشارم بیشتر از 11 نشد گفت مسمومیت حاملگی خفیف هست چون هفته 37 بودم گفتن ازمایش بده اگه تو ادرارت مثبت باشه باید بچه رو بدنیا بیاریم

ممنون من برم حالم بده

عزیزم نگران نباش اگه بالا هم باشه چون هفته ات زیاده ختم بارداری اعلام میکنن

از ۳۶ هفته هم بچه کاملاً سالمه فقط به دکترت بگو برای راحتیه خیالت آمپول بتامتازون برای تشکیل ریه بهت بده

💗💗💗 
اگر فشارت هم بالا باشه بله مسمومیت گرفتی واسه منم 300 بود ولی فشارم بیشتر از 11 نشد گفت مسمومیت حامل ...

پس فکر کنم ربط ب رنج  ازمتیشگاه داره چون برا من ۳۰۰ بوود فشار بالا هم بوددد فشارم ۱۵ ۱۴ بوود ولی دفع پروتین  نداشتم 

❤یه پسر دارم شاه نداره❤
1226
پس فکر کنم ربط ب رنج  ازمتیشگاه داره چون برا من ۳۰۰ بوود فشار بالا هم بوددد فشارم ۱۵ ۱۴ بوود ول ...

بایدچکارا نکنیم که مبتلا به مسمومیت بارداری نشیم ممنون جوابمو میشه بدین

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامانیم دیدین مامانی شدم خدایا شکرت من امروز1داقلبشوشنیدم خدایاسالم بیارش بغلم ای خدای مهربونم
بایدچکارا نکنیم که مبتلا به مسمومیت بارداری نشیم ممنون جوابمو میشه بدین

کار خاصی نی فقط بایدددد نمک حدف کنییی که فشار خونت نره بالااا غذاهای شوز نباید بخوری چون فشار خون بالا باعث دفع پروتیین میشع

❤یه پسر دارم شاه نداره❤
کار خاصی نی فقط بایدددد نمک حدف کنییی که فشار خونت نره بالااا غذاهای شوز نباید بخوری چون فشار خون با ...

ممنونم ازت عزیزم

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامانیم دیدین مامانی شدم خدایا شکرت من امروز1داقلبشوشنیدم خدایاسالم بیارش بغلم ای خدای مهربونم
1339