2733
2734
عنوان

کسی تونسته عفونت مکرر واژن رو درمان کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 44 پست

عزیزم منم همینطور بودم مدام کلوتریمازول مصرف میکردم و کلی دارو دیگه ک اسمشو یادمم نیس تو بارداری هم میشدم اولین کاری که کردم دارو مصرف کردم بعدش که علائم از بین رفت روزی چند بار لباس زیرمو عوض میکنم مخصوصا وقتی از بیرون میام و عرق کردم، کلا هر وقت احساس کردی یذره شورتت مرطوب شده عوض کن بعدشم اینکه فقط نخی ایرانی بخر از اون قدیمیها که اصل بود نه جدیدیا که گیاهی و این حرفا یخورده زشتن موقع رابطه از اون خوشگلا بپوش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم همینطور بودم مدام کلوتریمازول مصرف میکردم و کلی دارو دیگه ک اسمشو یادمم نیس تو بارداری هم ...

آخه من مدام پد بهداشتی استفاده میکنم

میشه واسه اینکه امسال خونه دار بشم برام دعاکنید...مرسی مهربونا😍😍تیکرم به وقت صاحب خونه شدنمه انشالله
2728
اونا بدتره عزیزم منم همه این راه ها رو رفتم پد مارک تافته میذاشتم همش ولی خوب نمیشدم اون قرصی که دوس ...

مرسی عزیزم

میشه واسه اینکه امسال خونه دار بشم برام دعاکنید...مرسی مهربونا😍😍تیکرم به وقت صاحب خونه شدنمه انشالله
2738
چجوری فهمیدین؟قارچی بود یا باکتریایی؟

همسرم آزمایش داد،عفونت داشت دکتر براش انتی بیوتیک نوشت خورد دیگه من عفونت نگرفتم 

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
با پودر صابون بچه فیروز ، نه عزیزم با ماشین لباسشویی دستی که واسه بچه هاست میشورم

من مینی واش ندارم اگه پدر صابون بریزم تو ماشین خودمون خراب میشه؟

اگه با دست بشورم چی واسه پوست ضرر نداره

بعد این پودر صابون بوی بد نمیده؟چون من با صابون رختشویی شستم یه بوی بدی مثل چربی گرفته بود لباسام

قبل و بعد از نزدیکی خودتو تمیز بشور. همسرت هم همینطور حتماً هم قبلش ادرار کنه. یه مدت از کاندوم استفاده کنید ببین بهتر میشی؟ اگر از این باشه ممکنه حتی به کلیه هم بزنه. بنابراین حتما دنبال علت باش. 

درمان هم حبه سیر، عسل، دود عنبرنسارا، 

طرز استفاده هم تو اینترنت هست. 

پماد موقته

من مینی واش ندارم اگه پدر صابون بریزم تو ماشین خودمون خراب میشه؟ اگه با دست بشورم چی واسه پوست ضرر ...

نه عزیزم خراب نمیشه پودر صابون مخصوص ماشین بگیر، با دستکش بشور خب گلم، نه بوش خیلی بد نیست معمولیه بوی مخصوص ماشینش بهتر از دستیشه، فقط یادت باشه فیروز بگیر چون مارکهای دیگه خوب تو آب حل نمیشه گلوله میشه، اگه خواستی با دست بشوری اول پودرتو تو آب ولرم حل کن بعد لباسها و توش بشور 

2706