2410
2553

دیگه خسته شدم نزدیک یک ساله هر ماه دو روز بعداز تموم شدن پریودم عفونت میگیرم دیگه بریدم انقدر دکتر رفتم😭😭

میشه واسه اینکه امسال خونه دار بشم برام دعاکنید...مرسی مهربونا😍😍تیکرم به وقت صاحب خونه شدنمه انشالله

سرکه سیب عنبر نسا

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرکه سیب عنبر نسا

عنبر نساهم یه هفته استفاده کردم جواب نداد

سرکه سیب چه جوریه؟

میشه واسه اینکه امسال خونه دار بشم برام دعاکنید...مرسی مهربونا😍😍تیکرم به وقت صاحب خونه شدنمه انشالله
2456

تکرر ادرارم میگیری؟

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

نظافتتو رعایت کن بعدم چیزای گرم بخور بخصوص تو پریودیت

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
2714
عنبر نساهم یه هفته استفاده کردم جواب نداد سرکه سیب چه جوریه؟

یک هفته خوب کمه. برو حموم هفته ای سه بار دو قاشق سرکه و آب ولرم ده دقیقه بشین

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

یه پیاز رو چهار قاچ کن ولی از هم جدا نشه و با آب بپزش و برو داخل حمام یه پارچه تمیز با پلاستیک پهن کن کف حمام و پیاز رو بچسبون به بدنت و پاهاتو جمع کن! پیاز همه ی عفونتو میکشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

عزیزم عرق فراسیون رو هم امتحان کن، البته من خودم هنوز نخریدمش ولی باید بگیرم ، امروز متوجه شدم خیلی برای کیست و عفونت خوبه، یه سرچی از نت بکن

وزن اولیه ۶۶ ، یک ماهونیم رژیم ۶۲ ، وزن هدف تا نوروز ۱۴۰۳ ، ۵۵ 

روز اخر پریودت اینکار بکن تخم شوید رو منقل دود بده یه گلدون سرو ته بذار که دودش از سوراخ گلدون بیاد لباس زیرتو در بیا دور خودت چادر بگیر جوری تنظیم کن دود داخل واژن بره بعد دستمال تمیز بذار یه ساعت دراز بکش ببین ازت الودگی میاد یا نه

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   
2706