1147
1341

دیگه خسته شدم نزدیک یک ساله هر ماه دو روز بعداز تموم شدن پریودم عفونت میگیرم دیگه بریدم انقدر دکتر رفتم😭😭

سرکه سیب عنبر نسا

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

تکرر ادرارم میگیری؟

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

نظافتتو رعایت کن بعدم چیزای گرم بخور بخصوص تو پریودیت

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
عنبر نساهم یه هفته استفاده کردم جواب نداد سرکه سیب چه جوریه؟

یک هفته خوب کمه. برو حموم هفته ای سه بار دو قاشق سرکه و آب ولرم ده دقیقه بشین

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
1307

یه پیاز رو چهار قاچ کن ولی از هم جدا نشه و با آب بپزش و برو داخل حمام یه پارچه تمیز با پلاستیک پهن کن کف حمام و پیاز رو بچسبون به بدنت و پاهاتو جمع کن! پیاز همه ی عفونتو میکشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

روز اخر پریودت اینکار بکن تخم شوید رو منقل دود بده یه گلدون سرو ته بذار که دودش از سوراخ گلدون بیاد لباس زیرتو در بیا دور خودت چادر بگیر جوری تنظیم کن دود داخل واژن بره بعد دستمال تمیز بذار یه ساعت دراز بکش ببین ازت الودگی میاد یا نه

‏مث هسته آلبالو تو مربا نباشید. یهو وسط لذت بردن از زندگی ، دندون بقیه رو نشکونید!👍😂
1226

منم اوایل ازدواجم اینطوری بودم بعد مشخص شد عفونت از همسرمه 

گل گلدون من شکسته درباد،توبیا تا دلم نکرده فریاد،گل شب بو دیگه شب،بو نمیده،کی گل شب بو رو از شاخه چیده،گوشه آسمون پر رنگین کمون،من مثل تاریکی تو مثل مهتاب،اگه باد از سر زلف تو نگذره،من میرم گم میشم تو جنگل خواب،گل گلدون من،ماه ایوون من،از تو تنها شدم چو ماهی از آب،گل هر آرزو رفته از رنگ و بو،من شدم رودخونه دلم یه مرداب،آسمون آبی میشه،اما گل خورشید،رو شاخه های بید،دلش میگیره،دره مهتابی میشه،اما گل مهتاب از برکه های خواب بالا نمیره،تو که دست تکون میدی به ستاره جون میدی،میشکفه گل از گل باد،وقتی چشمات هم میاد،دوستاره کم میاد،میسوزه شقایق از داغ،گل گلدون من،ماه ایوون من،از تو تنها شدم چو ماهی از آب،گل هر آرزو رفته از رنگ و بو،من شدم رودخونه،دلم یه مرداب...
بعضی اوقات

واسه تکرر ادرار یه تاپیک زده بودم حسابی توضیح داده بودم برو نگاه کن.یه معجون با جعفری

جواب میده

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻
1346