2737
2739

من استرس و اضطارب و افسردگی دارم  

تا حالا هر قرصی رو دکتر برام نوشته نتونستم بخورم و واقعا زندگیم کیفیت نداره بخاطر توان بزرگ کردن دو تا بچه کوچیکم لازمه حالم خوب باشه 

همیشه اینجا نتیجه بهتری گرفتم که اومدم بپرسم

یا علی

سیتالوپرام 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

دو شبه دارم کلردیازپوکساید 5 میخورم فعلا تاثیری ندیدم جز سردرد و رخوت و...

قبلا سیتالوپرام و آلپرازولام میخوردم که بیقرارم میکردن و تحریک پذیر به شددددت

فلوکستینم با اولین قرصش تشنج بهم دست داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
دو شبه دارم کلردیازپوکساید 5 میخورم فعلا تاثیری ندیدم جز سردرد و رخوت و... قبلا سیتالوپرام و آلپراز ...

کلرودیاز  فقط باعث خواب میشه کاری نمیکنه 

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

سلام 

مصرف دارو بدون تجویز پزشک کار خطرناکیه بخصوص داروهای ارامبخش نه کسی علایم شما رو میدونه و نه نوع ناراحتی و عدم ارامشتون . چطور میشه نظر داد و دارو تجویز کرد . حال اینکه هرکدام از این داروها خودش اثر مثبت و منفی خاص خودشو داره .فکر کنم با پزشکتون مشورت بفرمایید بهتره 

چیییی ینی میخاین قرص اعصابووو سرخووود بخورییین  ای خدا

سرخور نیست عزیزم

دکتر گفت باید اینقدر عوض کنی ببینی کدوم بهت میسازه انتخاب میخوام بکنم به دکتر بگم برام تجویز کنه

نخور بهش وابسته میشی ،قطع کردنش هم داستان داره برات

تازه بلانسبت بقیه که دکتر مجبورا تجویز کرده براشون بهت میگن قرصی شدی خوب نیست

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖

خاما ی قرص خواب که عوارض نداشته باشه به منم بگین کلا ۲۴دساعته شاید ۴یا۵ ساعت بخوابم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
مرسی از کی برات اثر کرد دوزش چقده؟

۲۰ فک‌کنم عالی بود روز اول یکی خوردم بعد نصف فک کنم بعد یه هفته 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706