2733
2734
عنوان

بچه ها این آهنگارو شنیدین؟😅

209 بازدید | 20 پست

این اهنگ با لهجه مشهدیه باحاله 😅😁

کلیک کنید

این یکی هم باحاله من حال و هواشو دوست دارم😍یکم متفاوته سبکش ولی گوش کنید حال و هواتون عوض شه😁

کلیک کنید

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

اولی یکم قدیمیه😁

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آهنگ فقط شلوارپلنگی    

عه .اون کدومه؟ نشنیدم

2731
یا خدا اینا چیه گوش میدین 😨😨😨😨

چیکاره باحاله که🤣🤣

اولیش بالهجه مشهدیه 🤣🤣خیلی باحاله..دومیشم که ازین داش مشتیاست😅

2738

اون اهنگی ک برای دخترای خراسان میخونن گوش کردی؟ از وکیل اباد هاشمیه و...کل دخترای شهرستان های خراسانو میگ اونم خعلی باحاله

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
https://music-fa.com/download-song/12458/   من بااین فقط قرمیدم    

وای 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اون اهنگی ک برای دخترای خراسان میخونن گوش کردی؟ از وکیل اباد هاشمیه و...کل دخترای شهرستان های خراسان ...

جدی؟😀نه گوش نکردم ..اسمش چیه ؟

بچه ها یکم آهنگا متفاوتم گوش بدین چیه همش ساسی جنتلمنو گوش میدین😅😅

جدی؟😀نه گوش نکردم ..اسمش چیه ؟

نمیدونم والا تو ماشین شوهرم همش اینو پلی میکنه میرقصه😂 حوصله مو سر میبره 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706