2737
2739
عنوان

خانم هاى اردبيلى

65 بازدید | 10 پست

يه هتل خوب تو اردبيل لطفا بهم معرفى كنيد ميخوام بيام شهرتون شورابيل ميگن خيلى قشنگه لطفا جاهاى ديدنى وقشنگش رو هم بهم معرفى كنيد

خدايا خودت ياورم باش كمكم كن 

من پیشنهاد میدم تا گردنه حیران رو بری و برگردی 

خود من عاشق گردن حیرانم همین که میخواهیم وارد اردبیل شیم به شوهرم میگم میشه برگردیم همین راهو...

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من پیشنهاد میدم تا گردنه حیران رو بری و برگردی  خود من عاشق گردن حیرانم همین که میخواهیم وارد ...

اونجاها زياد رفتم سرعين هم رفتم ولى تا حالا خود اردبيل نرفتم عكساى شورابيل رو ديدم خوشم اومد گفتم شايد قشنگ باشه

2731

هتل نمیشناسم، اما اگر رفتین پل معلق رو تو مشکین شهر حتما برین ببینین.

جنگل فندقلو برین، سرعین برین و آش دوغ بخورین، یه جا هست جاده ی ورودی اردبیله اسمش رو یادم نیست. کبابهای عااااالی داره. حتما برین و امتحان کنین.

یه جا دیگه هم هست اسمش رو فراموش کردم، جنگل ابر داره خیلی باحاله.

سرشیر و عسل و فطیر و حلوا سیاه هم حتما بخورین

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
هتل نمیشناسم، اما اگر رفتین پل معلق رو تو مشکین شهر حتما برین ببینین. جنگل فندقلو برین، سرعین برین ...

جنگل ابر كه تو شاهرود خيلى ممنون من بيشتر مشكلم جا براى خوابه

اونجاها زياد رفتم سرعين هم رفتم ولى تا حالا خود اردبيل نرفتم عكساى شورابيل رو ديدم خوشم اومد گفتم شا ...

خیلی جذابیت نداره ولی خب یکی از قسمتهای کشورمونه میخوای یه بار برو

عوضش برو.گرگان بینظیره

2738
هتل نمیشناسم، اما اگر رفتین پل معلق رو تو مشکین شهر حتما برین ببینین. جنگل فندقلو برین، سرعین برین ...

ما هر ماه داریم مبخوریم جاتون خالی

جنگل ابر كه تو شاهرود خيلى ممنون من بيشتر مشكلم جا براى خوابه

اردبیل هم داره، میگم چون اسمش رو یادم نبود از این اسم استفاده کردم، مثل جنگل ابر شاهروده .

شرمنده هتلهاش رو بلد نیستم😁

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊