2733
2734

من اقدامم برا بارداری دکتر برام آزمایش هورموني نوشته تنبلی تخمدان دارم همش استرس اینو دارم نکنه نارسایی تخمدان یا یائسگی زودرس داشته باشم دوشنبه میرم آزمایش بشدت نگرانم میشه برام دعا کنین، خیلی تو زندگیم سختی داشتم تا الان تحمل این مورد و ندارم 😔🙁

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش عزیزم منم تنبلی داشتم و باردار شدم

میترسم یا ئسگی زودرس یا نارسایی داشته باشم کاش فقط تنبلی باشه خیلی نگرانم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2731
هیچی نیس من دعات میکنم

ممنون عزیزم

عزیزم از بیماری نترس هیچوقت بتزسی بدتر میشه

سعی کن باهاش مدارا وتی و بگی هر چی هست درستش میکنم

مام مشکل و سختی زیاد کشیدیم روشم مشکلات ناباروری

ولی جنگیدیما 

هر چی غصه میخوردم بدتر میشد تا زدم به سیم بیخیالی راحت

با استرس هیچی حل نمیشه خواهر

نگران نباش برات دعا میکنیم ،خيليا تنبلی داشتن باردار شدن منم به خاطر سقط تنبلی تخمدان فوليکولم خیلی پایین بود ولی خوب شدم باردار شدم اصلا نگران نباش همه چی الان درمان داره

خداوند شبان من است محتاج به هیچ چیز نخواهم شد
میترسم یا ئسگی زودرس یا نارسایی داشته باشم کاش فقط تنبلی باشه خیلی نگرانم

ببین نگرانی از همه چیز بیشتر تاثیر میزاره رو تخمدان و اینا

اتفاقی به بخواد میفته پس فکرشو نکن

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738
نگران نباش برات دعا میکنیم ،خيليا تنبلی داشتن باردار شدن منم به خاطر سقط تنبلی تخمدان فوليکولم خیلی ...

من از یا ئسگی زودرس میترسم تنبلی که قابل کنترله🙁

چن سالته عزیزم؟

24

واسه اون باید ازمایش ذخیره تخمدان بدی نوشته برات؟

نه نوشته ولی fsh. Lh نوشته که مربوط به عملکرد تخمدانهاس

2706