2726
عنوان

درست حدس زده بودم خیانت ولی 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3284 بازدید | 96 پست

میخام یه متنی براش بنویسم که حسابی دلش به درد بیاد و اون لحظه که دارم میرم تو اتاق عمل بدمش بخونه 

یه جوری بهش برسونم که شخصیت و غرورمو له کردی و فکر نکنم بتونم فراموش کنم این کارشو 

نمیدونم یه چیزی که دیگه تکرارنکنه کاراشو 

نمیدونم چی براش بنویسم هم دلش بسوزه هم اتمام حجت باشه و تهدید 

اولا گذشت کن و ازاون خونه برو و ازش تعهد بگیر یااگربرات مادیات مهمه چیزی بزنه به نامت اعصابت راحت بشه

دوما شیطان یه لحظه میره توجلد طرف وگمراه میشه 

وتوبه کرده رهاش کن

سوما زمان بارداری خیلی خانم ها ازشوهرشون غافل میشند بخاطر دردها وعوارض بارداری 

بخودت برس جذبش کن و نذارکمبود محبتش زیادبشه بره سمت کسی

درضمن نه ماه وقت داشتید برای خرید دوسه روزمونده به زایمان که اذیت میشید تواین هوای گرم وخطرناکه باخانواده یااشناهاتون برید خرید 

اصلا تااخرعمرت این مساله روحتی به بچه هات نگو چه برسه به خانواده ی خودت یااون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا گذشت کن و ازاون خونه برو و ازش تعهد بگیر یااگربرات مادیات مهمه چیزی بزنه به نامت اعصابت راحت بش ...

خرید تویخچال و خوراکیها رو که نمیشه زودتر انجام داد

بعدشم من هیچی براش کم نذاشتم 

حتی واسه ...چندباربهش گفتم گفت تواین شرایط خطرناکه اذیت میشی 😣😣

خرید تویخچال و خوراکیها رو که نمیشه زودتر انجام داد بعدشم من هیچی براش کم نذاشتم  حتی واسه .. ...

نگفتید خرید تویخچال وخوراکیه توتاپیکتون من فکرکردم لباس های نوزادتون هست

اون خرید روکه خودش باید بکنه نه شما

پس اگرچیزی براش کم نذاشتید عیب ازخودشه وباید توبه کنه وتکرارنکنه

شمابخودتون برسید واسترس نداشته باشید برای زایمان خداکمک میکنه

اون خودش شرمنده میشه

دیگه هم بچه نیارید به هیچ بهانه یاعنوانی 

2728
نکبت خانوم اولش پرسید ازکجا فهمیدی من پیام دادم گفتم کثیف تر ازتو سراغ نداشتم گفت مودب باش خانم گفتم ...

خوب کردی بلاکش کردی زنیکرو اصلا نذار از جزییات واست تعریف کنه تو که قصدت بخشش هست اصلا نباید به حرفاش گوش بدی از همه جا بلاکش کن و دیگه اصلا باهاش رو در رو نشو از طرفی من حس میکنم اون دختر یه جورایی میخواد حقیقتو واست روشن کنه و بیشتر سعی داره واسه خالی کردن عذاب وجدانش باهات رو راست باشه ببین میتونست بگه یه روز که با هم قرار داشتیم بهش یه کتاب هدیه دادم ولی نگاه کن راست و حسینی گفته که .به زور .اومدم در خونت بهش کتاب دادم 

میخام یه متنی براش بنویسم که حسابی دلش به درد بیاد و اون لحظه که دارم میرم تو اتاق عمل بدمش بخونه&nb ...

اول اسی اینو ج بده متوجه شدی رابطشون احساسی بوده یاصحبت  معمولی؟؟؟؟

یا اینکه هیچ چیزی نمیدونی که در چه حد بوده؟؟؟

خرید تویخچال و خوراکیها رو که نمیشه زودتر انجام داد بعدشم من هیچی براش کم نذاشتم  حتی واسه .. ...

خواهر خوبم من تاپیک قبلیتو خوندم  یه سال پیش تو به این رابطه شک کرده بودی فدات بشم چرا گذاشتی انقدر طول بکشه چرا زودتر یه کاری نکردی تو حتی راجع به اینکه با کی هستم هم میدونستی 😔

عزیزم تا اینجا خیلی خوب اومدی . فقط زیاد ادانه نده اونم خسته میشه و قبحش میریزه و دوباره میره سراغ یکی دیگه . برو پیش مشاور وضهیتت رو بگو . یه چیزی هم یادت رفته ، اون بچه بی گناه که تو شکمته کاملا به تو وابستس تو استرس میگیری اونم میگیره . زبون که نداره بگه مامان منو بذار زمین بعد عزاداری کن . گناه داره نکن امانته دستت

هیچ  

یعنی طوری شده ک آقایون خودشون بچه میخوان خودشون زن حامله شونو حرص میدن خودشون خیانت میکنن بعد یادشون میره خانوم چقد عذاب کشیده تو حاملگی و زایمان و خرص خورده دوباره بچه میخوان

برای الله میان پرچمت جونمو میدم...

اسی جون بیا ببینیم چه خبر،،،کجایی،،،،،،،، اسی تا قبل زایمان بنظرم باهاش حرف بزن،، و ببخش برای همیشه ولی حواست بذه شیش دنگ جتی جای نرو بعد زایمان،،،،، کنارش بمون بزار تمام کارهات بکنه،،،،، ولی اگ بخشیدی دیگ بروش نیاز،،،، ببخشید میش بگی چقدر بوذ ک ارتباط نداشتی؟؟ 

دارم دق میکنم با یه بچه کوچیک و یه توراهی چه خاکی بریزم  یه پیام داده به دختر بیشعور که دیگه ک ...

از حد رابطه با خبری میدونی چه نو ع ارتباطی بوده؟؟

و اینکه چرا همسرت پشت سرت پیش اون خانم حرفی زده مگه شما با هم مشکلی داشتید و یا اینکه صرفا برای اینکه دل اون دخترو به دست بیاره پشت سرت حرف زده؟؟؟؟

2706