2726

بچه ها من قبلا آپارتمان نشین بودم.الان چندماهی میشه اومدم خونه ی بابام.البته خونه ای که خودشون توش نیستن.یه کوچه فرقشونه

حالا یه ماهی میشه بابام پایینو داده مستاجر.من با همسرم خیلی بازی میکنیم.مثلا دنبال بازی و بپر بپر و اسم فامیل.بعد من قلقلکی هم هستم.همسرم گاهی قلقلکم میده و من طبیعتا خنده م میگیره.بعد امروز پایینیمون اومده میگه دیگه حق نداری بلند بخندی😑میگم چراااا؟

میگه صدات میاد پایین و وقتی هم صدات میاد شوهرم همش توجه میکنه😣🤐

من اصن موندم چی بگم!یه لحظه لال شدم🤐بعدشم رفت و درو محکم بست

چی بای  میگفتم؟

من مقصرم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راستش نمیدونم چی بگم

خودمو بذارم جای تو

یا بذارم جای اون خانم

ولی خب فک کنم خوبه یکم‌مراعات کنی بخاطر سرو صدا و مزاحمت میگم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728

تواپارتمان بپربپر زن گنده خجالت نمیکشی؟😂

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

عزيزم اگه حامله اي قلقلك و خنده برات بده

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2706