2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط مواظب باش خش نیوفته با دستمال حوله ای نرم و شیشه پاک کن دوباره مثل روز اول میشه

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

سرکه برا پاک کردن چربی عالیه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
خودت امتحان کردی؛از من بلای گاز خیلی چرب شده

بله فقط سرکه اصلا نزن چون تغییر رنگ میده کابینتت

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
خودت امتحان کردی؛از من بلای گاز خیلی چرب شده

اگر چربی شدیده اسکاج مایع ظرفشویی بزن کامل ابشو بگیر بکش رو دیوار کوب داری یا کابینت ولی فوری به دستمال خشک تمیزش کن

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2706