2733
2739
عنوان

خسته شدم -😴

137 بازدید | 18 پست

سلام خانم ها ما یکم باید اثباب کشی کنیم به لطف خدا خونه خریدیم حالا باید رنگ و کابینت و موکت و کمد دیواری بزنیم .اما صاحب خونمون گیر داده که باید تخلیه کنید اصلا وقت نمیده تا ما بریم اونجا رو جمع کنیم بعد وسیله هارو ببریم موندم چیکار کنم بخوایم خونه رو رنگ کنیم باید خالی باشه😫😫😫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه رو بریز تو یه اتاق بقیه جاهای خونه رو اوکی کن

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2728

چند خریدی ؟چند متریه؟مبارکت باشه

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

ما چند روز پیش خونه رو رنگ کردیم یه چند روز رفتیم خونه مادر همسرم

کثیف کاری داره بوی رنگ هم خیلی اذیت می کنه نمیشه داخل خونه موند آدم سردرد میشه

آدم خانه اش یک جاست،دلش هزار جای دیگر............ 
2738

ما هم خونه خریدیم ولی مستاجر داخلش بود.

خونه گیر نیاورده بود منم گفتم اسباب هات بریز تو یه اتاق درشو قفل کن یه ده روز دیگه که خونه پیدا کردی بیا ببر.

امروز زنگ زده به شوهرم که ما رفتیم ولایتمون تا آخر تابستون نمیایم.اساس ها همونجا باشه.برق رو هم قطع نکنید یخچال زدیم به برق تو اتاق 🤤🤤🤤

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
وااااای پناه بر خدا چکارشون کردین؟؟؟؟

هیچی. چیکار کنم.

به شوهرم گفتم ولشون کن. حوصله جنگ و دعوا ندارم.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2706