2703
2553
عنوان

ازدواج کردن به دردسراش می ارزه !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 52 پست
همه زندگی ها که دعوا توش نیست  همیشه هم هرچی در مورد مادرشوهر و جاری گفته میشه  درست نیست ...

دقیقا باهات موافقم ،اگه تو خونه پدری ارامش داشته باشی و مثل ی مزاحم بهت نگاه نکنن ،تو هرجایی پدرو مادرت پشتت باشن ،و خلاصه مشکلی تو خونه پدری نداشته باشی ،نه نمی ارزه ،ولی اگه از خونه پدری فرار کرده باشی می ارزه 😔

پسرام همه دنیای منن 😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ازدواج بده چرا حقیقت رو کتمان می کنید ؟! ازدواج یعنی اسارت و وسیله هوسرانی شدن، کجاش خوبه؟🙁

اوووه نترسون بنده خدارو😂خوبش خیلی هم خوبه.اون هوس هم که گفتی یه نیاز دوطرفست دیگه.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2720

غذا خوردن و دستشویی رفتنم گاهی دردسر داره 😐 زندگی بدون هیچ مشکل و دردسری که اصلا وجود نداره شما مجرد هم باشی بالاخره مشکل و دردسر برات ایجاد میشه 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

بستگی به نوع دیدگاهت به زندگی داره

من شوهرم خیلی خوبه همه چی تمومه

هم از نظر اخلاقی هم ظاهری

ولی بازم از ازدواجم پشیمونم

چون دوس دارم آزاد و مستقل باشم

شاید یه آدم دیگه با دیدگاه من این شوهرو داشت خدا رو روزی صد بار شکر میکرد

2714
دقیقا باهات موافقم ،اگه تو خونه پدری ارامش داشته باشی و مثل ی مزاحم بهت نگاه نکنن ،تو هرجایی پدرو ما ...

واقعا چه استدلالی ! پس همه ی کسانی که ازدواج کردن زیادی بودن و فرار کردن ؟ عجب ....

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

آدم نیاز به عشق داره نیاز به محبت داره نه محبت خواهر برادری و پدرومادری فقط یک نوع محبت خاص . نیاز به پیشرفت داره نیاز به بقا داره . یه زندگی یخ مجردی بدون هیچ پیشرفت و بقا و هیجانی به چه درد میخوره ؟ مگه پدرومادر و خواهر و برادر همیشه کنارتن ؟

واقعا چه استدلالی ! پس همه ی کسانی که ازدواج کردن زیادی بودن و فرار کردن ؟ عجب ....

نه منظورشو متوجه نشدی

من درک.میکنم چی میگه 

منظور اینه که اگر خومه پدریت راحت باشی ارزش نداره ازدواج کنی خودتو بندازی تو دردسر اما اگه خونه پدریت ارامش نداشته باشی می ارزه بری یکم دردسر تحمل کنی اما در عوض مشکلات خونه پدری تو نداشته باشی

نه منظورشو متوجه نشدی من درک.میکنم چی میگه  منظور اینه که اگر خومه پدریت راحت باشی ارزش نداره ...

بعد یه سنی خونه پدری هر چقدرم خوب باشه انگار دیگه جای تو نیست.مگه اینکه شدیدا وابستشون باشی و اونها هم وابسته باشن.ک اینم یه مشکل روحیه

نه منظورشو متوجه نشدی من درک.میکنم چی میگه  منظور اینه که اگر خومه پدریت راحت باشی ارزش نداره ...

ببخشید ولی بازم استدلال مسخره ایه . کامنت قبلیو منو بخونید متوجه میشید .

2706