2733
2734
عنوان

یه سوال نخندیداااا گیج شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 79 پست
بله به نظر من هم چون گفتی کیک زیاد درست می کنی و فر هم نخریدی می صرفه بگیری!

👍

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فر حرارت آتیشه  ماکروفر اشعه هست  ماکرویو موج حرارتیه  سولاردم نوره  فک کنم ...

مایکروفر و مایکروویو فک کنم فرقی ندارن فقط اصطلاح عامیانه ش تفاوت داره چون مایکروویو یکم سختتره گفتنش میگن مایکروفر یا ساده ترش، ماکروفر

2728

منم نمیدونستم سولار چیه.تازه امروز فهمیدم.چون ماهم فقط و مایکرویو و فر داشتیم تو خونمون  

💓راهنما:تیکر بارداری نیست تیکر حل مشکلاتمون و رسیدن به اهدافم و روزای خوب ایشالا اگه خدا بخواد😁میشه تو هم برای مشکلاتمون و اینکه به اهدافم  برسم صلوات بفرستی دوستم🙏🏻❤️  امضا:صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند؛اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد.جای دوری نمی‌ رود!یک روز همین نزدیکی‌ها،لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت، شاید خیلی زیباتر... 

بک چیز جالب راجع به اشعه اینه که در واقع بر مولکول های آب اثرگذاره و هر چه رطوبت بیشتر باشه بهتر گرم می کنه ولی برای غذا درست کردن خوب نیست چون آب وسط غذا رو هم از بین می بره و غذا خشک می شه و هم چنین چون سطح غذا تغییری نمی کنه آدم فکر می کنه هنوز نپخته!ماکروویو فقط برای گرم کردن خوبه مثلا نون و مرغ رو خیلی خوب گرم می کنه که فر نمی تونه این کار رو با اون کیفیت و سرعت انجام بده!

2738
نه جدی کدومو بگیرم کاربردی تره

گاز فر دار 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ولی یک چیز عالی درباره ی سولاردام اینه که برنج رو عالی گرم می کنه!عاااالی!یعنی نه فر نه مایکرویو نه گاز نمی تونن این کار رو بکنن!خودش یک سری گزینه ها مخصوص بعضی غذاها داره مثل گرم کردن برنج که واقعا نمی دونم چه طور این کار رو می کنه!

2706