2726
عنوان

بسته شدن بخت یا سنگینی بخت راسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9325 بازدید | 90 پست

اره واقعیت ذاره داداش خودم خونه ماشین پول قشنگی داشت همه میگفتن هرجا بره فوری دخترشون میدن ولی دوجا رفتیم جواب رد ددن بعد براش سر کتاب باز کرد یع دعا نویس گفت ک براش دعا گرفتن ک زن نگیره یه دعا داد برا ش ررفت خاستگاری جواب بله گرفت و الان یک ماه ازدواج کرده تو خونه خودشه خداروشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متل من خیلی کمتر از ۳۱ عه ایشون جای مادرمنن

😐لابد دهه هشتادی

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
عزیزم تگت کنم توتاپیک بخت گشایی؟خیلیاتوشن

اره بخدا خواستگارای خوب داشت. 23 سالش بود متخصص پوست ازش خواستگاری کرد .چون 15 سال بزرگتر بود خواهرمم داشت درس میخوند رد کردیم. خودم همیشه دوس داشتم مثل اون خاستگار داستم

2728

بله

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
منم تگ میکنی ممنون

چشم چشممم حتماااا گل خانومی.تگت کردم بگوبه استاتر اسمتوبزاره تولیستش چون هروزواسه یه فرشته طه میخونیم بامعراج🙂

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

درخواستم روقبوا کن دوستم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
حیف سنم نمیخوره

خداروشکر که سنت نمیخوره مرد که تو باشی دخترا تا ابد مجرد بمونن بهتره 🤭

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
اره بخدا خواستگارای خوب داشت. 23 سالش بود متخصص پوست ازش خواستگاری کرد .چون 15 سال بزرگتر بود خواهرم ...

اجی منم چهرمو هرکی دیده میگه هیچ ایرادی توصورتت نیس.بخاطر صورتواینچیزانیس به قسمته اجی گلم تگت میکنم اسم خواهرتو بگو به استاتر ک بزارتش تولیست ایشالاب امیدخداهمین امسال بختش وامیشه

کوچیک شمام

😐😂🤦🏼‍♀️عامو چن سالته تعارف تیکه پاره میکنی بامن

2706