2733
2734
عنوان

بسته شدن بخت یا سنگینی بخت راسته؟

9337 بازدید | 90 پست

خواهرم فوق لیسانس داره از دانشگاه خوب. خیلی خیلی زیبا .پولدار. خانواده خیلی خوب. مهر میره تو 31 سال😔

خیلییییی خواستگار داشت ولی همه به ازدواج نمیرسید یا سر مهریه بهم میخورد یا میخاست درس بخونه رد میکرد .یا سر عدم تفاهم بهم میخورد یا مشاور رد میکرد 😔

قسمت نشده

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم تگت کنم توتاپیک بخت گشایی؟خیلیاتوشن

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2738

عزیزم چله زیارت عاشورا حق شناس بگو بخونه صددرصدیه اگه مراقبه کنه سوره جنم بخونه سنگینیش بره برای خواهرمنم دعاکن چون اونم همینجوره

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

عا راسته راسته والله راسته بخدا راسته به پیر به پیغمبر راسته خود بدبختم ابنجورم والله راسته دروغ نیست...چنان گیر افتاده توی بختم که فقط خدا کمک کنه...برو دنبال یه دعا نویسه خوب نگو اینا خرافاته که نیست....خدافات مغز و طرز فکر ما ایرانیاست که فر هنگمون هر 1سال ده سال عقبتر میره

عزیزم تگت کنم توتاپیک بخت گشایی؟خیلیاتوشن

منم تگ میکنی ممنون

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2706