2737
2734

مامانم دیابت داره. دو ماه پیش یکی از انگشتای پاش اول تاول زد و بعد زخم شد. هنوز این زخم خوب نشده. البته عفونت هم نکرده. به نظرتون دکتر متخصص غدد باید مراجعه کنه یا متخصص عفونی یا کلینیک زخم؟

وای بابام دیابتیه

اونم پاهاش همینجوری میشه

ریشه یه گیاهی رو چند روز پیش دیدم دارن تمیز میکنن و میشورن واسه اینکه بجوشونن بخورن که عفونت بره

میکفت یکی دیابتی بوده بایستی پاش قطع بشه از اینا خورده عفونت پاش خوب شده

دکترا الکی دارو میدن اونم بی مصرف 

برید طب,سنتی

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من داخل اینستا دیدم که تو کلینیک زخم با حشره زخم رو درمان میکنن

اره لارو مگسه فک کنم

خیلی زود خوب میشه

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2728
وای بابام دیابتیه اونم پاهاش همینجوری میشه ریشه یه گیاهی رو چند روز پیش دیدم دارن تمیز میکنن و میش ...

نمیدونم والا. منم نظرم روی طب سنتی هست. ولی مثل اینکه برای بعضی خوب جواب نمیده

2738
نمیدونم والا. منم نظرم روی طب سنتی هست. ولی مثل اینکه برای بعضی خوب جواب نمیده

والا تاحالا نشنیدم جواب نداده باشه

عزیزم مادربزرگ دوستم یکی از پاهاش رو قطع کردن. دومی هم زخم شده بود. با عسل پاسو درمان کردن. ب پاش عس ...

عسل خیلی براش استفاده کردم ولی جواب نداد. الان موندم بین این سه جا یعنی متخصص غدد که همون دکتر دیابت هست، متخصص عفونی یا کلینیک زخم کدوم باید ببرمش

عسل خیلی براش استفاده کردم ولی جواب نداد. الان موندم بین این سه جا یعنی متخصص غدد که همون دکتر دیابت ...

اهان. عزیزم اول ببرش همون دکتر دیابت. نظرشو بخواه. بعد اون دوتا جای دیگه هم برو ضرر که نداره. انشالله که خوب بشه گلم نگران نباش

اهان. عزیزم اول ببرش همون دکتر دیابت. نظرشو بخواه. بعد اون دوتا جای دیگه هم برو ضرر که نداره. انشالل ...

ممنون از راهنماییتون. مامان خیلی سخت قبول میکنه دکتر بیاد.مجبورم قبلش کلی تحقیق کنم که بخواد پیش چند تا دکتر بریم

2706