2726
عنوان

دلم گرفتهههههه

161 بازدید | 13 پست

نزدیک یه ساله بعدازخواب دستام خواب رفتست وبی حسه ودرطی روزگردنم دردمیگیره اقابعدیه سال منوبرده دکتربادفترچه تامین اجتماعی پنجاه تومن براام ارای داده دکترگفت بروده جلسه فیزیوتراپی امروزاخرین جلسم بودوبادفترچه هیچی پول ندادم ولی بدترشدم ک بهترنشدم سی وپنج تومنم پول کیسه اب گرم دادم.حالامیگم خوب نشدم میگه بسه هرچقدرازمن سواری گرفتی برومامانت ببرتت دکترمگه ابجی من نیست الان براگلوش مامانم بردش دکترمشهد.بروچندروزخونه مامانت خوب شدیبرگرد.یه قرونم دیگه خرجت نمیکنم.چقدرمن بدبختم.بچه هامیگه همه همینن شمام چیزیتون میشه کی میبرتتون دکتر؟؟؟اگه مریضی سخت بگیرم چیکارم میکنه؟و؟؟؟؟؟خاک برسرم کنن.میگع بروپنج شیش روزنیاخونه بروخونه مامانت چی مبخای همش ابنجایی.

الهه،،،،،،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا عاقبتشو بخیر کنه

مگه از خدا دست نوشته گرفته تا اخر عمرش در صحت و سلامته که به شما سرکوفت میزنه 

بهش بگو شمام مریض شدی تشریف ببر خونه ننت 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
2728

مامانش هروقت میریم خونشون ازدامادشون میگه ک دکترنمییبرتش اینم من ی چیزی میگم همش خواهرشومثال میزنه.دیگه برییییدم.خاک توسرم ک ساعت سه بعدازظهرازخونم میخادبیرونم کنه.

الهه،،،،،،،،

منم سر همین با شوهرم قهرم. هربار خواستم برم دکتر کلی بدوبیرا شنیدم با گریه رفتم انقدر منت میذاره ک نگو الان چند وقته مریضم اما ترجیح میدم نرم بخدا درد بکشم بهتره تا نیشای اینو تحمل کنم فقط بلده روزی دوبار سوارم بشه. دیشب زدم ب سیم اخر گفتم حیوون نیستم ک برو پی کارت فقط اینو بلدی موقع خرج کردن جون ب عذراییل میدی

خب برو دیگه هم برنگرد حالا مشکل بزرگی برات پیش بیاد خودش میزاردت دم در خونه بهترین فرصت بود که باید ...

کجابرم؟کجارودارم که برم؟؟؟سرخونه دارشدنش طلاهامودادم هیچی ب نامم نزد.

الهه،،،،،،،،
کجابرم؟کجارودارم که برم؟؟؟سرخونه دارشدنش طلاهامودادم هیچی ب نامم نزد.

مگه خونوادت نمیخوان پیششون بری چرا ما زنها این قدر احساس ضعیفی میکنیم ببین نمیدونم چند سالته بچه داری نداری خودتو برای یک عمر مجبور بهزندگی با این شرایط نکن بعد پشیمون میشی اونوقت هم چیزای دیگه پابندت میشه

مگه خونوادت نمیخوان پیششون بری چرا ما زنها این قدر احساس ضعیفی میکنیم ببین نمیدونم چند سالته بچه دار ...

مجبورم زندگی کنم.خودم خواستم.گزارش بزن تاپیکم بترکه

الهه،،،،،،،،