2733
2734

دارم عمرمو می زارم سر رابطه ای که نه سر داره نه ته تا میام بگم برو نه خودم می تونم نه اون چکار کنم چه غلطی کنم قصدمون ازدواج نیست ولی خیلی همو دوست داریم اون پسر و من مطلقه سه سالم ازش بزرگتر با یه بچه نه خرج می کنه نه هیچی منم دستم تنگ دو بار درهفته میاد پیشم خودشو بکشه یبار ببرتم بیرون خسیسه کلا  منم هی بپز بشور بزار جلوش انقدری که من خرجش می کنم اون هوامو نداره منم ادم رندی نیستم ولی خیلی دستم تنگ و دوست داشتم طرفم منو حمایت کنه بخدا حالم وحشتناکه دست به چند کار زدم نشد چند جا برا استخدام نشد اخه تهران نیستم شهرستان ما برا مرداشم کار نیست زدم تو کار اینترنتی نشد زدم تو کار تو خونه نشد  موندم چکار کنم گیجم منگم از سر تنهایی خودمو مجبور کردم به این رابطه خرجمم شوهر سابق بخاطر نگهداری بچه که نندازمش تو سرش می ده در حد بخور نمیر پای مهریمم داره حسابش می کنه چون مهرمم نداد ای خدا مگه من ۱۸ سالمه ولی دارم مثل بچه ها رفتار می کنم بسکه عقده محبت دارم بخاطر کمبودایی که شوهر سابقم برام ایجاد کرد اونکه کلا روانی بود و دست بزن و بد دهن و این ولی اروم و مهربون هر جفتشونم خسیس بودن  نه خرج می کنه نه ازدواج می گه بمون تا بعد برات خواستگار بیاد از اونطرف می گه من بند بند وجودم تو رو دوس داره اخه یکی نیست بهش بگه چه حرفیه من بمونم بیشتر وابسته شم تو بیشتر وابسته شی بعد من.چجوری کیس ازدواج که به شرایط هم بخوریم گیر بیارم با وجود تو اخه مگه می شه من نمی دونم چی بش بگم قشنگ تو برزخم تا ولش می کنم زمین و زمانو بهم می دوزه اشک و واسطه گری دوستاش و ای خودمو می کشم من ۳۶ سالمه اون ۳۳من می دونم باید رهاش کنم مساله وابستگی و دوست داشتنه که از بس تنهام.می دونم باز می رم سمتش باز اگر حمایت مالیم می کرد یه حرفی بعد پا می شه میاد خونه من اگر یبار همسایه ها ببینن منو پرت کنن بیرون چی اگه بگوش شوهر سابق برسونن این یه ذره پولم نده چی  اصلا فکر من نیست انگار بخدا پول مشاوره ندارم اصلا چجوری می شه ادم عشقشو رها کنه?اونقدرام هیجان ندارم چون سنم بالا فقط یه عشق قلبی و وابستگی ولی چون خیلی تنهام نه دوست نه همدم باز می رم سمتش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا تو این رابطه نمون این دوست داشتن نیست عادته تموم کن این رابطه رو و روی پاهای خودت بایست تا مردی وارد زندگیت بشه که بتونه آسایش و آرامش برات بیاره 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2728

حوصله بیرون و گردش و نداره بر عکس شوهر سابقم که خیلیییییی پر حرف و عصبی و نمی تونست یه جا بشینه و بیش فعالی درمان نشده داشت  این ارررروم کم حرف این ارامشش و دوس دارم اینکه مثل قبلی فحش نمی ده و عصبی نمی شه سرم داد نمی زنه کتک نمی زنه مثل قبلی ولی اصلا دوس نداره بریم بیرون  خرجم نمی کنه ازدواجم نه سفرم نه کلا موندم برا چی باهاشم 

تو وابسته اش شدی ولی اون تو رو واسه چیز دیگه میخواد، سعی کن زودتر خودتو از این رابطه مسموم بیرون بکشی چون فقط برات ضرر داره.

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2738

رابطع هم داری؟

چرا برای خودت استرس  وخدایی نکرده بی ابرویی درست میکنی ولش کن زندگیتو بکن بچتم اذیت میشی

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2706