2737
2734
عنوان

کیا دارن جدا میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1944 بازدید | 119 پست
چرا مشکلتون چیه

فکر نمیکنم با این رفتار و اخلاق گند خودشو خانواده بی فرهنگش بتونه کسی رو تحمل کنه البته مردا نمی تونن بدون زن بمونن. مطمئنم سریع زن میگیره بعد از من

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون  اره دیگه دست خودمه حکم  سه ماه وقت داره یکماهش گذشته حقوقشو بزنم به جیب میرم محضر ...

ان  شاءالله ک خبر ازاد شدنتو همینجا بدی 😍

بچه داری  ؟

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  
2728
فکر نمیکنم با این رفتار و اخلاق گند خودشو خانواده بی فرهنگش بتونه کسی رو تحمل کنه البته مردا نمی تون ...

خدا کمکت کنه عزیزم، خودت هم صددرصد راضی به جدایی هستی؟ غریب هستین با شوهرت؟ 

نینی کوچولوی من کاش زودی بیای تو دلم(خدایا مگه میشه باشی و تنها بمونم؟؟؟؟) 
ان  شاءالله ک خبر ازاد شدنتو همینجا بدی 😍 بچه داری  ؟

اره ۳ تا یکیش ۳۶ سالشه ازدواج کرده دوتا نوه دارم 

وسطی ۲۵ سالشه

اخریه وقتی باباش رفت ۱ ساله بود الان ۱۸ سالش 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
اره ۳ تا یکیش ۳۶ سالشه ازدواج کرده دوتا نوه دارم  وسطی ۲۵ سالشه اخریه وقتی باباش رفت ۱ ساله ب ...

مرتیکه بی معرفت 

فدای  سرت زندگیتو بساز 

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  
رهاش كن ب حال خودش حق و حقوق بگير و بچه رو بعد بگو يرو انقد تنها بمون ك جونت بالا بياد

میدونی دوستم اون که نمیتونه بدون زن بمونه. نامرد میره زن میگیره البته بعد از جدایی دیگه به خودش مربوطه. در همین فکرم. نصف اموالو هم بگیرم میتونم خودمو بچه ام دوتایی زندگی کنیم. حداقل آرامش دارم

2738
مرتیکه بی معرفت  فدای  سرت زندگیتو بساز

مرسی عزیزم 😍

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
خدا کمکت کنه عزیزم، خودت هم صددرصد راضی به جدایی هستی؟ غریب هستین با شوهرت؟ 

آره غریبه بود. بله اوایل راضی نبودم چون تنها میشدم اما الان میگم اصرار من که بی فایده است بره به جهنم

2706