2737
2734

بچه ها داداشم تازه۱۸سالش شده حین مدرسه کار اینترنتی داشته حدود۲تومن تونسته جمع کنه حالامیگه بورس ارزی هست دوستاش رفتن ثبت نام کردن توهفته ۳۰۰تومن سودکردن 

باید۱۶۰۰بدی ثبت نام کنی بنظرتون کار درستیه؟

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا

خواهشا اونایی که سردرمیارین راهنمایی کنید چون وضع مالیمون هم زیاد خوب نیست خیلی تلاش کرده تا این مقدار جمع کرده

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اشتباهه!!! بورس ک درامدش قطعی نیست!

واقعا؟ 

2731
ماهم همين درگيري رو فعلا داريم نكنه داداشت ي كاره من هست    

😀شاید

به نتیجه نرسیدید شما؟

ینی گفتن یک و ۶۰۰ بده بعد هفته ای ۳۰۰ بهت میدیم؟؟؟

نه خودش بايد كار كنه خريد و فروش توي بازار بورس

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
فاركس منظورته؟

نمیدونم والافق درهمین حد دوستاش گفتن که قبلا سه تومن بوده ثبت نام الان ۱۶۰۰شده وهفتگی گذاشتن پولاشونو

2738
نمیدونم والافق درهمین حد دوستاش گفتن که قبلا سه تومن بوده ثبت نام الان ۱۶۰۰شده وهفتگی گذاشتن پولاشون ...

خوب ميگيرن 

اگه حضوري هست

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
ببين پول كلاس رو فكر كنم در بيارن ولي سود بعد از اون رو ديگه نميدونم بستگي داره  ب ميزان فعال ...

بورس ایران چطوره؟ قابل اعتماد ترهست؟

نمیدونم والافق درهمین حد دوستاش گفتن که قبلا سه تومن بوده ثبت نام الان ۱۶۰۰شده وهفتگی گذاشتن پولاشون ...

من ابجیم واسه مامانم ۱۰ میلیون گذاشت ۵ میلیون سود کرد.من ۷ میلیون گذاشتم فک‌کنم ۴۰۰ هزار تومن ۳ ماه .بستگی ب سهامی ک میخریه یهو میبینی میره بالا یبارم‌میا پایین 

ینی گفتن یک و ۶۰۰ بده بعد هفته ای ۳۰۰ بهت میدیم؟؟؟

نه اینجوری نیست  بورسه دیگه شانسیه ولی گفتن که این چند هفته راضی بودن سودش خوب بوده

من ابجیم واسه مامانم ۱۰ میلیون گذاشت ۵ میلیون سود کرد.من ۷ میلیون گذاشتم فک‌کنم ۴۰۰ هزار تومن ۳ ماه ...

اون گفتن سهام ارزیه شما چی بوده؟

نه خودش بايد كار كنه خريد و فروش توي بازار بورس

من خودم تازه دارم واسه کار توی بوزس آموزش میبینم...

ب نظرم بدونه هیچ آموزشی نمیشه وارد بورس شد

بعدشم چرا ۱۶۰۰بده به اونا!

خب خودش شروع کنه....با ۱۰۰تومن شرو کنه تا یاد بگیره

ب هر حال ميشه باهاش شروع كنه بفهمه اصلا خريد و فروش سهام توي بازار بورس چطوره اگه با اين شروع كنه ا ...

اهااان 

ممنونم از راهنماییت عزیزم😊💐

2706