2733
2734

البته من مطمین نبستم که مخصوص این غذا باشه ولی ی محصولی دیدم داخلش مخلوط هویج ونخودفرنگی و ذرت بود 

خواستم ببینم اگ خوبه واسه الویه که یکی بگیرم خودمو راحت کنم 😂😅

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
نفهمیدم سوالتو،ولی الویه اماده هست،خیلیم خوشمزس

از اینا منظورم بود

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره من یه مدت خیلی میخریدم ولی الان چون ذرت معدمو اذیت میکنه نمیگیرم

توی الویه بریزم خوب میشه؟

عزیزم با همین ترکیبات فروشگاه هایی که سبزی خورد میکنن دارن. از کنسرو استفاده نکن به خاطر مواد نگهدارنده. من همیشه دو تا بسته تو فیریز دارم توی سوپ هم میریزم

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2738
عزیزم با همین ترکیبات فروشگاه هایی که سبزی خورد میکنن دارن. از کنسرو استفاده نکن به خاطر مواد نگهدار ...

چه خوب من نمی دونستم...ممنونم

از اینا منظورم بود

سلام عزیزم .ببخشید یه سوال دارم _ میدونم هیچ ربطی به این تاپیک نداره 

توی یکی از تاپیکات گفته بودی برای بستن منفافذ پوستت سفیده و آرد برنج و روغن زیتون زدی و جواب گرفتی  چند دقیقه گذاشتی و در هفته چندبار ؟ الان راضی هستی ؟ 

چون اون تاپیک رو هرچی گشتم پیدا نکردم اینجا پرسیدم 

کاربری قدیمی ام _قبلی برنمیگرده 🙁

ارههه من همیشه استفاده میکنم 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
از اینا منظورم بود

کمسرو سبزیجاته دیگه تو سالاد ماکارونی الویه استفاده میشه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
سلام عزیزم .ببخشید یه سوال دارم _ میدونم هیچ ربطی به این تاپیک نداره  توی یکی از تاپیکات گفته ...

اره عزیزم وقتی میزنی چند دقیقه بعدش حس می کنی خشک شده رو پوستت همون موقع برو بشور

من هر روز می زدم سه چهار روزه جواب میده