2726
عنوان

خانواده شوهر من

155 بازدید | 12 پست

بچه ها اینا خیلی قدمین طرز فکرشون اصلا نمیتونم درکشون کنم  خودشون چادر سرشون میکنن دوست دارنن منم و  جاریامم مثل خودشون باشیم جاری بزرگم ازاول محلشون نداد و برخلاف میل برادرشوهرم مانتویی گشت اما من به حرف شوهرم گوش کردم و چادر سرکردم  بعد چند مدت متوجه شدم بیرون که میریم شوهرم اصلا براش مهم نیست چادر سرکردن من فقط میخواد جلو خواهرو مامانش چادرم سرم باشه خیلی بدم اومد .اخه خودشون خیلی مومن میدونن بعد یه چادر سرشون میکنن زیرشم تاپ میپوشن هواسشون نیس کل جونشون دیده میشه .الان من بچم دنیا بیاد اگه با چادر سخت باشه برام چطور چادرم درببارم وای مکافات دارم . اینا ازاین خانواده هایین که قشنگ به روت میارن یه بار دو کوچه بامانتو رفتم دم در شوهرم سرکوچه بودم رفتم جاش مامانشم اومده بود توکوچه هم چشش افتاد بهم اومد دم گوشم گفت وای چادرت کوووو میگم چادرت کو😥😥خستم کردن همش فکر میکنم میگم این بمیره من راحت میشم  درضمن ما تو یه حیاط زندگی میکنیم

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم والا شما چون با مانتو راحتتری باید از اول میگفتی

اخه به نظرم ربطی به اونا نداره

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
2728

اگه اینقدر وقیح هستن که اینجوری به رو میارن باید باهاشون برخورد کنی...بگی چادر ندارم ولی کل هیکلم رو نمیدم بیرون برای مرد غریبه  و پشت چادر قایم بشم...چون شوهرت هم براش مهم نیست فقط چون مامان و خواهرش سرش میکنن میگه تو هم سرت کن باید یه دعوا حسابی راه بندازی. ...با خواهش و منت نمیشه...کاش همون اول سرت نمیکردی

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

عزیزم از اول اشتباه کردی ک از اول پوشیطی وقتی چادری نبودی

از بچه دارشدنم نه از همین الان شروع کن خودت باش

من خودم چادریم.. ولی واقعاااا هرکی باید خودش باشه زور زورکی چیزی نمیشه ک 

در جوابشونم بگو ک اعتقادی و نداری و تا الانم بخاطر احترام بهشون سرمیکردی

مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...

من فکر میکردم شوهرم دوست داره بعد فهمیدم نه  به خاطر اوناس . جاریم خونشون یه شهر دیگس  دوره راحته وگرنه اینا دایم تا ۳ سال هی میگفتن مانتویی ال بل جلوخودشم میگفتن . انقد پرون

اتفاقاً الان که بچه ت دنیا میاد بهترین فرصته که بگی با بچه سختمه و برای همیشه چادرو ببوسی بذاری کنار

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
در یک حرکت ضربتی مانتویی شو. اصلا هم ب روی خودت نیار.البته از اول اشتباه کردی 

تازه فک کن اینا جلو اقوام چادر سرمیکنن من از وقتی فهمیدم که شوهرم مهم نیست براش هرکی بیاد خونشون یا ما بریم جای یا تو عروسی اصلا سرنمیکنم

تازه فک کن اینا جلو اقوام چادر سرمیکنن من از وقتی فهمیدم که شوهرم مهم نیست براش هرکی بیاد خونشون یا ...

خب سر نکن. بنظرم گاهی باید پررو باشی اگه بخوای از شوهرتم اجازه بگیری یه جورایی بهش اختیار دادی. نمیدونم شرایطت چجوریه ولی من اصلا تو این مسائل کوتاه نمیام