2703
2553
عنوان

چون نذاشتم بچمو جلو جمعیت لخت کنن پدرشوهرم بهم گفت وحشی!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 7625 بازدید | 167 پست

استارتر یاد خودم افتادم پسرم تازه ب دنیا اومدنی مادر شوهرم میومد خونمون میگفت اب بیار من بشورم درحالی ک خودم میبردم دسشویی با اب سرد بچمو میشست یادم میاد گریم میگیره منم بی زبون هیچی نمیگفتم فقط خود خوری ـ بزرگتر ک شد میبردم دسشویی میاوردم بیرون میگفت بیارش میبردم دس مالیش میکرد  شوهرم میگفت نکن میگفت پسره دختر ک نیس  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منم دوست نداشتم دخترموکسی لخت ببینه الانم خیلی ماشالله باحیاست .خودمم شیر میدادم جلو همه سینمو می پوشاندم بامیرفتم تو اتاق

🖤پایداااااار تاااااا پاااااااای داااااار🖤

اولا وقتی میرید مهمونی بهتره که دستمال مرطوب کودک و زیر انداز برداریید و بچه رو ببرید تو اتاق عوض کنید دومااینکه واقعا چندشه وسط حال بچه شستن من اگه بودم دیگه اونجا نمیتونستم بشینم غذا بخورم و دراخر اینکه باید همسرتون میومد کمک میکرد نه مادرش

2714
وای تاپیکت رو خوندم یاد ی حرکت خیلییییی زشت افتادم چند ماه پیش رفته بودیم شمال، کنار ساحل ی پدر و م ...

ی بار رفتم شمال از هرچی شمال و شمال رفتن بدم میاد از بس بی حیایی و ولنگاری انجا رواج داره

اولا وقتی میرید مهمونی بهتره که دستمال مرطوب کودک و زیر انداز برداریید و بچه رو ببرید تو اتاق عوض کن ...

مهمونی نبود...دو روز بود خونه مادرش بودیم...حالا اینجا نمیدونن مادرشوهرم چجوریه...انگار بچه خودشه همش میخواد خودش بغلش کنه خودش بشوره...مثلا داریم غذا میخوریم بچه گریه میکرد بغلش کردم چون درحال غذا خوردنم میتونم بغلش کنم مادرشوهرمم داشت غذا میخورد ولی اصرار اصرار که بدش بغل من...

مهمونی نبود...دو روز بود خونه مادرش بودیم...حالا اینجا نمیدونن مادرشوهرم چجوریه...انگار بچه خودشه هم ...

حس مالکیت دارن فکر میکنن بچه مال خودشونه و ماهم خدمتکاریم که بچه بزایم برای خودشوو

برسه روزی که منم تیکر بزنم

شما که حساس بودی از اول میبردیش تو اتاق بی سرو صدا عوضش میکردی

در اون لحظه بله کارت زشت بود 

زشته که بگی بده به من بچمو ببرم بزرگتر بلاخره مادر شوهرت ببسن چقدر خوبه که داشته بچتو عوض میکرد مادر شوهر من دست نمیزنه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2706