2726
عنوان

چون نذاشتم بچمو جلو جمعیت لخت کنن پدرشوهرم بهم گفت وحشی!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 7647 بازدید | 167 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اون تاپیک رو قفل کرداستارتر نتونستم جوابتو بدم..فعلا که دیگ سیاه خودتی.مگه من با تو بودم که جبهه میگ ...

حرف حق تلخه میدونم...

اون حرفم به خاطر این گفتم چون که وقتی میدونی طرف 24 ساعت اینجاست یعنی خودتم اینجا بودی پس خودتم بیکاری...

51 روز شه...

۵۱ روز زیاد نیست میذاشتی عوض کنن

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
2728

وا بدش من چیه بچست دیگه این چه کاری بود کردی یعنی عقل تو بیشتر از ادمای تو جمعه که اونا نمیفهمن شما میفهمی حرف پدرشوهرت اشتباه بود ولی واکنش تو و کارتم عجیب بود عزیزم🤔😨

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
دقیقا...برام فرقی نداره یه روزه دو روزه...به قول دوستمون همیشه که بچه نمیمونه...الآن عکس لخت بچه جار ...

همینا رو برای همسرتون توضیح بده و قانعش کن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
51 روز شه...

بنظر رفتار توام خوب نبوده

راستش منم تو شرایط مشابه قرار گرفتم

اونا دوس دارن دست و پا زدن نوه اشونو ببینن

هر چند که منم اون روز به این نتیجه رسیدم پسرمو پیششون باز نکنم

چون مادربزرگ شوهرم هی میگه بشورش

چه میدونم اونجاش فلانه 

اونجاش بهمانه و فلان

باید اون دفه رو وایمیسادی

دفه ی بعد قبل اینکه بری تو جمع تو اتاق عوضش کنی

منم دیگه تو جمع بازش نمیکنم

درست زمانی که ناامید میشوی 

خوب كاري كردي افرين...هم دختر وهم پسر نبايد كسي ببينه ديگه دختر حساستره....هر ادمي بايد حد خودشو بدونه بچه ي شما هست اختيارشم باشما هست بايد برا همه تفهيم بشه 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

دخترمنم ٨ماهش بود خونه مامانم حياط داره تابستون بود استخر باديشو برديم حياط يكمم اب ريختيم دخترمم پوشكشو باز كردم يه شلوارك پاش كردم بردمش خيلط اب بازي كنه

بهد بابا و داداشمم اومدن نگاهش ميكردن بچم ذوق زده بود 

بعد ك رفتيم تو خونه بابام ناراحت بود گفت بيا رفتم پيش بابام گفتم دخترت مشكلي داره چرا شرت پاش كرده بودي 

گفتم نه بابا بخاطر اينكه دختر بچس خوب نيس 

مبعدم گفت من يه لخظه ترسيدم مشكلي داشته باشه و از ما قايم كردي 😟

براشون توضيح بده بكو باباجون مامان جون دختر بچه اس دوس ندارم بدنشو كسي ببينه تمام

بنظرم بهتر بود وسایل رو خودت توی اتاق اماده میکردی شوهرت رو صدا میکردی بیاد کمکت. اصلا از اول نباید ...

والا آخه وسط هال جای این کاراس مگه؟ انگار مثلا تو بانک چیزی بردن همه میخوان دور هم باز کنن ذوق کنن واسش  

استارتر کار خیلی خوبی کردی. پدر شوهر بسیار بی ادب و بی فرهنگی هم داری

وای تاپیکت رو خوندم یاد ی حرکت خیلییییی زشت افتادم

چند ماه پیش رفته بودیم شمال، کنار ساحل ی پدر و مادر داشتن لباس دخترشونو عوض میکردن

بچه هم خیلی کوچیک نبود حدس میزنم ۴ساله بود

میخواستن لباس زیرشو دربیارن عوض کنن

جلوی اون همه جمعیت😳😳😳😳 بچه هم جیغ میزد

خاک بر سر اون مادرِ بی حیا😡 خب ی چیزی جلوش میگرفتی بعد لباسشو در میاوردی

ذات بچه پاکه، حیا سرش میشه

نمیخواست بذاره دربیارن ولی ب زور درآوردن

این همه انحرافات اخلاقی تو جامعه میبینیم ۹۰ درصدش تقصیر همین پدر و مادر هاست...

باز یادم افتاد اعصابم خورد شد😡😡😡

2706